OFERTA SPECJALNA

 
 

Uchwyt Elektrodowy MMA Spartus Kompletny ŁP / ŁW 35-50 300 A długość 10m

Producent: SPARTUS
Kod produktu: 4724
659,00 zł 659.00
Rata od 65,90 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
duża ilość (499 szt.)
Wysyłka w 2 - 5 dni
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

OPIS PRZEWODU ELEKTRODOWEGO KOMPLETNEGO ŁP/ŁW 35-50 300 A 10 metrów

Profesjonalny przewód elektrodowy-komplety, wyposażony w uchwyt elektrodowy o obciążalności prądowej 300A, przewód spawalniczy oraz wtyk prądowy męski ŁP/ŁW 35-50. Przewód służy do spawania elektrodą otuloną w metodzie MMA.

Charakterystyka elementów kompletu:

  • Solidnie wykonany uchwyt elektrodowy z mocnym ściskiem. Całkowicie izolowany umożliwiający chwyt elektrody w trzech położeń. Ergonomiczna rączka i niska masa zapewniają komfort nawet przy dłuższej i wytężonej pracy. Umożliwia spawanie elektroda otuloną w każdej pozycji. 
  • Przewód spawalniczy wykonany z żył miedzianych przewodzących o giętkości D, otulonych powłoką z gumy chloprenowej. Wysoki standard użytych materiałów pozwala na pracę w temperaturach z zakresu -20°C do 85°C.
  • Wtyk spawalniczy męski ŁW/PW 35-50 do łączenia przewodu z urządzeniem spawalniczym. Wykonany w standardzie DINSE pozwala na podłączenie z większością urządzeń dostępnych na rynku m.in. Magnum, Sherman, Spartus, Ideal, Paton, Trafilux itp.

Uchwyt elektrodowy MMA Spartus

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

Kompletny zestaw zawiera:

  • Uchwyt elektrodowy 300A z przyłączem ŁP/ŁW 35-50
  • Długość: 10m,

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Przewód kompatybilny z większością spawarek MMA, MIG MAG lub TIG umożliwi spawanie metodą MMA uważaną za jedną z najbardziej uniwersalnych w spawalnictwie. Wykorzystuje się ją w szeroko rozumianej branży produkcyjnej, w przemyśle stoczniowym oraz w pracach instalacyjnych na budowach. Metoda MMA znajduje zastosowanie także w niewielkich warsztatach naprawczych. Spawanie odbywa się przy użyciu elektrody otulonej, składającej się z metalowego rdzenia pokrytego sprasowaną otuliną. Można go stosować do łączenia stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych, stali nierdzewnych, żeliwa i żeliwa sferoidalnego ponadto metali nieżelaznych takich jak miedź i nikiel oraz ich stopy. Pasuje do spawarek Magnum, Sherman, Spartus, Ideal, Paton, Trafilux oraz wielu innych

Dane techniczne:

  • Obciążalność prądowa - 300A
  • Długość przewodu 10m
  • Przekrój kabla 50 mm
  • Rodzaj wtyku - ŁW/PW 35-50
  • Średnica bolca - 13mm

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium