Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że od dnia 01.12.2020 sklep stacjonarny jest nieczynny.

Zamówienia można składać jedynie za pośrednictwem Allweld.pl

Uchwyt Elektrodowy MMA Kompletny ŁP/ŁW 35-50 200 A

Kod produktu: 4175
Dostępność: dostępny tylko w zestawie
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

OPIS PRZEWODU ELEKTRODOWEGO KOMPLETNEGO ŁP/ŁW 35-50 200A

Profesjonalny przewód elektrodowy-komplety, wyposażony w uchwyt elektrodowy o obciążalności prądowej 200A, przewód spawalniczy oraz wtyk prądowy męski ŁP/ŁW 35-50. Przewód służy do spawania elektrodą otuloną w metodzie MMA.

Charakterystyka elementów kompletu:

  • Solidnie wykonany uchwyt elektrodowy z mocnym ściskiem. Całkowicie izolowany umożliwiający chwyt elektrody w trzech położeń. Ergonomiczna rączka i niska masa zapewniają komfort nawet przy dłuższej i wytężonej pracy. Umożliwia spawanie elektroda otuloną w każdej pozycji. 
  • Przewód spawalniczy wykonany z żył miedzianych przewodzących o giętkości D, otulonych powłoką z gumy chloprenowej. Wysoki standard użytych materiałów pozwala na pracę w temperaturach z zakresu -20°C do 85°C.
  • Wtyk spawalniczy męski ŁW/PW 35-50 do łączenia przewodu z urządzeniem spawalniczym. Wykonany w standardzie DINSE pozwala na podłączenie z większością urządzeń dostępnych na rynku m.in. Magnum, Sherman, Spartus, Ideal, Paton, Trafilux itp. Umożliwia podłączenie kabli o przekrojach od 35 do 50 mm.

Uchwyt elektrodowy MMA 160 A 10/25 ŁW Allweld

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

Kompletny zestaw zawiera:

  • Uchwyt elektrodowy 200A z przyłączem ŁP/ŁW 35-50
  • Długość do wyboru: 3m, 5m lub 10m

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Przewód kompatybilny z większością spawarek MMA, MIG MAG lub TIG umożliwi spawanie metodą MMA uważaną za jedną z najbardziej uniwersalnych w spawalnictwie. Wykorzystuje się ją w szeroko rozumianej branży produkcyjnej, w przemyśle stoczniowym oraz w pracach instalacyjnych na budowach. Metoda MMA znajduje zastosowanie także w niewielkich warsztatach naprawczych. Spawanie odbywa się przy użyciu elektrody otulonej, składającej się z metalowego rdzenia pokrytego sprasowaną otuliną. Można go stosować do łączenia stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych, stali nierdzewnych, żeliwa i żeliwa sferoidalnego ponadto metali nieżelaznych takich jak miedź i nikiel oraz ich stopy. Pasuje do spawarek Magnum, Sherman, Spartus, Ideal, Paton, Trafilux oraz wielu innych

Dane techniczne:

  • Obciążalność prądowa - 200A
  • Długość przewodu 3,5 lub 10 m
  • Rodzaj wtyku - ŁW/PW 35-50
  • Średnica bolca - 9mm

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit

Produkty powiązane

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium