Urządzenie Rozruchowe Bahco Booster 12V - BBA12-1200
Producent: BAHCO
Kod produktu: 4995
Ocena: 4.78
Ten produkt kwalifikuje się do rabatu -3% z newslettera!
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489
Opis
SPECYFIKACJA TECHNICZNA BOOSTERA:
  • Pomocny przy uruchamianiu silników diesla do 350HP i 175 KM bez akumulatora
  • Moc:1.200 CA
  • Powierzchnia 35 mm 2 w kablach miedzianych zapewnia wysoką przewodność
  • Wewnętrzny bezpiecznik 500 A
  • Elektroniczny system kontroli bezpiecznika
  • Długość kabla: 1,85 m
  • Automatyczna ładowarka elektroniczna z 3 kolorowym wskaźnikiem LED
  • Czas ładowania 5h
  • Wtyczka do ładowarki [kabel 1,85 m] jest dostępna jako opcja: BBSNL4FX001
  • 12 V wyjście z bezpiecznikiem 16 A wewnętrzny bezpiecznik do mniejszych urządzeń
  • Waga: 15,6 kg
  • Wymiary opakowania: 377 x 140 x 435 mm
  • Zakres temperatury pracy: -25ºC ~ 70ºC
SPRAWDŹ CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC BOOSTER BAHCO
  • Urządzenie dzięki swojej uniwersalności nadaje się do rozruchu wszelkiego typu pojazdów zarówno benzynowych jak i silników Diesla z instalacją 12V - motocykle, samochody osobowe i dostawcze, ciągniki i maszyny rolnicze.
  • Grube kable rozruchowe z ergonomicznymi - izolowanymi klamrami zaciskowymi.
  • Ładowarka elektroniczna z 3-kolorowym wyświetlaczem LED