Przecinarka plazmowa PATON Standard CUT 40 cięcie 12 mm

Producent: PATON
Kod produktu: 8072
Zajarzanie: HF
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Cykl pracy [%]: 50% przy 40A, 100% przy 33A
Ciśnienie pracy [MPa]: 0,4 – 0,6
Max. grubość cięcia [mm]: 12
Napięcie zasilania [V]: 190 – 250 V
Grubość cięcia [mm]: 12
Przejdź do pełnej specyfikacji
2 640,00 zł
lub raty 10 x 264,00 zł | RRSO 0%
2640.00
Ocena: 4.98
Ten produkt kwalifikuje się do rabatu -3% z newslettera!
Dostępny (50 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
Dostępny – umów odbiór w sklepie!
SKLEP ALLWELD
Ul. Hoffmanowej 21/4
35-016 Rzeszów
Pon-Pt: 8:00/16:00
Cena w salonie 2 640,00 zł
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Produkty powiązane

Opis

Przecinarka plazmowa PATON StandardCUT-40

PATON StandardCUT-40 to nowoczesna przecinarka do cięcia metali metodą plazmową, zaprojektowana z myślą zarówno o użytkownikach indywidualnych, jak i profesjonalnych warsztatach. Dzięki zastosowaniu technologii inwertorowej oferuje precyzyjne i wydajne cięcie materiałów przewodzących prąd o grubości do 12 mm, przy użyciu łuku plazmowego wytwarzanego w strumieniu sprężonego powietrza. Urządzenie może być wykorzystywane do cięcia stali, aluminium, miedzi oraz ich stopów.

 

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Przecinarka plazmowa PATON StandardCUT-40
  • Palnik plazmowy 4 m
  • Przewód z zaciskiem masowym ABICOR BINZEL 3 m
  • Szybkozłącze pneumatyczne

Mobilna przecinarka plazmowa do prac warsztatowych i montażowych

Model StandardCUT-40 jest zasilany z jednofazowej sieci 220/230 V, co pozwala na użytkowanie w typowych warunkach – w warsztacie, garażu lub na placu budowy. Przy kompaktowych wymiarach i niewielkiej masie urządzenie oferuje parametry odpowiednie do szerokiego zakresu prac związanych z cięciem materiałów przewodzących prąd.

Regulacja parametrów i zabezpieczenia dla stabilnej pracy

Urządzenie posiada płynną regulację prądu cięcia w zakresie 20–40 A, co ułatwia dopasowanie parametrów do rodzaju i grubości materiału. Zastosowano również zabezpieczenie przed szczytowymi przeciążeniami, ochronę termiczną elementów narażonych na nagrzewanie oraz rozwiązania wspierające pracę w trudniejszych warunkach, w tym w środowisku o podwyższonym zapyleniu. Chłodzenie jest wymuszone.

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

Cięcie do 12 mm - precyzyjne i wydajne cięcie materiałów przewodzących prąd o grubości do 12 mm z wykorzystaniem łuku plazmowego w strumieniu sprężonego powietrza.

Zasilanie 220/230 V - możliwość pracy z jednofazowej sieci 220/230 V, bez potrzeby specjalistycznej infrastruktury elektrycznej.

Płynna regulacja prądu - dostosowanie parametrów do materiału dzięki regulacji w zakresie 20–40 A.

Ochrona przed przeciążeniami - zabezpieczenie przed szczytowymi przeciążeniami wspiera trwałość i niezawodność urządzenia.

Zabezpieczenia termiczne - ochrona termiczna elementów narażonych na nagrzewanie, ograniczająca ryzyko przegrzania.

Odporność na trudne warunki - konstrukcja i chłodzenie zaprojektowane do bezpiecznej pracy również w środowisku o podwyższonym zapyleniu.

Intuicyjna obsługa - prosta konfiguracja ułatwiająca szybkie rozpoczęcie pracy.

DOOR TO DOOR - PATON GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Paton z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Paton.

Dane techniczne

Zajarzanie HF
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Cykl pracy [%] 50% przy 40A, 100% przy 33A
Ciśnienie pracy [MPa] 0,4 – 0,6
Max. grubość cięcia [mm] 12
Napięcie zasilania [V] 190 – 250 V
Grubość cięcia [mm] 12
Zakres prądu cięcia [A] 20-40
Max. prąd cięcia [A] Znamionowy - 40
Max. pobór mocy [kVA] Znamionowy - 4,9 - maksymalny - 6,3 kVA
Max. pobór prądu [A] Znamionowy - 27
Zapotrzebowanie powietrza [l/min] nie mniej niż 180 l/min
Zalecane ciśnienie robocze [bar] 0,4 – 0,6 MPa
Napięcie wyjściowe [V] 190 - 250 V
Stopień ochrony IP 23
WAGA URZĄDZENIA [kg] 10,3 kg
WYMIARY [mm] 465 x 193 x 292 mm
Chłodzenie Wymuszone

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium