Przyłbica spawalnicza automatyczna IDEAL APS Pro 510G BLACK TrueColour
4.75
Opis
PRZYŁBICA SPAWALNICZA AUTOMATYCZNA IDEAL APS PRO 510G BLACK TRUECOLOUR
Wysokiej jakości samościemniająca przyłbica spawalnicza IDEAL APS Pro 510G BLACK TrueColour przeznaczona jest do użytku w wymagających warunkach. Jej zadaniem jest pełna ochrona oczu i twarzy użytkownika przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a także przed promieniowaniem UV/IR (do 16 DIN). Dzięki zmiennemu stopniowi ochrony DIN 4/9-13, zmiennemu czasowi rozjaśniania, a także możliwością ustawienia wrażliwości czujników spełnia wymagania użytkowników, zapewniając intuicyjną regulację i dostosowanie jej parametrów do indywidualnych preferencji.
Doskonale sprawdza się podczas różnych prac spawalniczych z wykorzystaniem metody MIG/MAG, TIG i TIG PULSE i MMA. Dodatkowo posiada funkcję szlifowania.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:
- Przyłbica automatyczna IDEAL APS Pro 510G BLACK TrueColour
- Dowód zakupu: faktura lub paragon
Czysty obraz bez zakłóceń gwarantują wysokiej jakości filtry LCD TrueColour wykonane w klasie optycznej 1/1/1/2. Dzięki zastosowanej technologii filtry doskonale odzwierciedlają rzeczywiste barwy otoczenia spawalniczego, nie nakładając na obraz zielonego odcienia. To wpływa na wierne odwzorowanie rzeczywistości, a przedmioty i detale są wyraźnie wyostrzone.
Dla zapewnienia maksymalnej wygody podczas pracy, przyłbica została wyposażona w 5-ramienne, regulowane nagłowie z możliwością dopasowania pod indywidualne potrzeby. Dzięki temu przyłbica nie zsuwa się z głowy, ani nie uciska jej. Skorupa jest ergonomiczna i bardzo wytrzymała. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z normami CE, EN175B, EN379, EN166. Norma EN175B zapewnia zwiększoną odporność na uderzenia.
Źródłem zasilania przyłbicy jest ogniwo fotowoltaiczne oraz wymienna bateria.

KLASA OPTYCZNA
Filtr LCD z pojedynczym ekranem ściemniającym w klasie optycznej 1/1/1/2. Klasę optyczną określa się w skali 1-3 (1-doskonała, 3-zła)
1/X/X/X - Jakość optyczna - Czysty obraz bez zniekształceń
X/1/X/X - Przepuszczalność światła - W trybie zaciemnienia dopuszcza nierównomierne ściemnienie zapewniając jednocześnie całkowitą ochronę oczu i twarzy przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz podczerwonym.
X/X/1/X - Rozproszenie światła - Czysty obraz bez zamglenia.
X/X/X/1 - Zależność przepuszczalności światła od kąta widzenia - dopuszczalne jest nierównomierne ściemnienie pod różnymi kątami patrzenia.
Im lepsze parametry, tym wyższa klasa optyczna, ale i cena. Do półprofesjonalnych zastosowań przyłbica o parametrach 1/1/1/2 lub 1/2/1/2 będzie w pełni wystarczająca.

DOOR TO DOOR - IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA
Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki IDEAL z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma IDEAL.
Dane techniczne
| Klasa optyczna | 1|1|1|2 |
| Tryb szlifowania | Tak |
| Ilość czujników | 2 |
| Czas reakcji zaciemniania [s] | 1/30000 |
| WYMIARY POLA WIDZENIA [mm] | 96 x 39 |
| REGULACJA ŚCIEMNIANIA [DIN] | 4/9-13 |
| ZASTOSOWANIE | MIG MAG | MMA | TIG | TIG PULSE | SZLIFOWANIE |
| REGULOWANE OPÓŹNIENIE [s] | bezstopniowo, 0.1-1.0 |
| MINIMALNE NATĘŻENIA PRĄDU SPAWANIA TIG [A] | >10 |
| STOPIEŃ OCHRONY PRZED UV/IR | do 16 DIN |
| ZASILANIE FILTRA | ogniwo fotowoltaiczne + bateria 1xCR2032 |
| WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII | tak |
| WAGA [g] | 475 |
| SKU | APS-510G BLA/TC |