Spawarka Inwertorowa Sherman 220 C MMA Arc Force VRD IGBT

  • nowość
Producent: SHERMAN
Kod produktu: 4194
Arc force: Tak
VRD: Tak
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania: 200 A
Zakres prądu spawania MMA [A]: 20 - 200
Sposób regulacji: pokrętło - płynna regulacja
Przejdź do pełnej specyfikacji
865,00 zł
lub raty 10 x 86,50 zł | RRSO 0%
865.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

SPAWARKA INWERTEROWA MMA ELEKTRODOWA SHERMAN ARC 220C

Spawarka SHERMAN MMA 220C to lekka i przenośna elektrodowa spawarka MMA. Pozwala nam spawać elektrodami otulonymi różne gatunki stali zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych i żeliwa. Spawarka cechuje się niewielkimi wymiarami oraz wagą. Dzięki niewielkiej wadze (około 7,5kg) możemy wykorzystywać ją jako przenośny sprzęt do pracy w miejscach o utrudnionym dostępie. Dodatkowym atutem spawarki jest rączka ułatwiająca transport oraz solidna i trwała metalowa obudowa.

Spawarka Inwertorowa MMA Elektrodowa Sherman ARC 220 C

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka SHERMAN MMA 220C
  • Uchwyt elektrodowy - 3m
  • Uchwyt masowy - 3m
  • Instrukcja obsługi

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

SPAWARKA PRZYSTOSOWANA DO SPAWANIA METODĄ TIG DC I MMA

Spawarka spawa ciągiem elektrodę o średnicy aż do 5 mm. Dodatkowo spawarka może pracować metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się przez potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

UWAGA!!! Uchwyt TIG nie wchodzi w skład zestawu, ale jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

Spawarka Inwertorowa Sherman MMA 220 C

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

Funkcja HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

ARC FORCE „dynamika łuku” – skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości.

VRD - system redukcji napięcia, którego zadaniem jest wyłączenie zasilania w ciągu kilku milisekund po skończeniu spawania. Funkcja ta odpowiada także za redukcję napięcia na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu.

TIG LIFT - spawarka umożliwia spawanie metodą TIG przy użyciu dodatkowego uchwytu TIG. Zajarzanie łuku następuje przez potarcie,analogicznie jak dla metody MMA.

Zabezpieczenie przeciążeniowe - Źródło prądu wyposażone jest w termiczny, samoczynny wyłącznik przeciążeniowy. Gdy temperatura spawarki będzie zbyt wysoka, zabezpieczenie wyłączy prąd spawania i zapali się dioda sygnalizująca przegrzanie (9). Po opadnięciu temperatury nastąpi automatyczny reset wyłącznika.

Spawarka Inwertorowa Sherman MMA 220 C

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Tak
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania 200 A
Zakres prądu spawania MMA [A] 20 - 200
Sposób regulacji pokrętło - płynna regulacja
Pobór mocy [kVA] 9,6
Stopień ochrony IP 21
Waga urządzenia [kg] 7,5
Wymiary [mm] 370 x 180 x 310
HOT START 0 – 60 A
ARC FORCE 0 – 60A
CYKL PRACY [%] 40
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 69 / 20 V (VRD)
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 1,6 - 5
NAPIĘCIE SPAWANIA [V] MMA: 20,8 ÷ 28 | TIG: 10,8 ÷ 18

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium