Przecinarka Plazmowa Spartus Pro CUT 45 PFC CNC 25 mm LCD Uchwyt Ręczny PRO HY 7,5m

  • POLECAMY
Producent: SPARTUS
Kod produktu: 6010
Zajarzanie: no HF | BLOW BACK
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Max. grubość cięcia [mm]: 25
Grubość cięcia jakościowego [mm]: 20
Cykl pracy [%]: 60
Grubość przebijania [mm]: 10
Zakres prądu cięcia [A]: 20 – 40
Przejdź do pełnej specyfikacji
5 405,00 zł
lub raty 10 x 540,50 zł | RRSO 0%
5405.00
Dostępny (8 szt.)
Wysyłka w 1 - 3 dni
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

INWERTOROWA PRZECINARKA PLAZMOWA SPARTUS PRO CUT 45 PFC - UCHWYT RĘCZNY PRO

Przecinarka plazmowa ProCUT 45 PFC marki Spartus - to profesjonalne urządzenie do cięcia stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi mogące rozdzielić materiał o grubości do 25 mm dla stali czarnej. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczne sterowanie, płynną regulację prądu, zabezpieczenie przeciw przeciążeniu a także układ chłodzenia z wbudowanym wentylatorem. Przedni panel posiada bardzo czytelny - cyfrowy wyświetlacz oraz łatwe w obsłudze pokrętła i przyciski sterujące.

Spartus przecinarka 45 CNC

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Przecinarka plazmowa SPARTUS PRO CUT 45 PFC CNC
  • Uchwyt plazmowy ręczny PRO SP45HY - 7,5 m
  • Uchwyt masowy - 3m
  • Dysze tnące do uchwytu typu SP-45 - 4szt.
  • Elektrody do uchwytu plazmowego typu SP-45 - 4szt.
  • Filtr powietrza z regulacją ciśnienia - 1szt
  • Wąż do podłączenia kompresora - 1szt
 

UCHWYT RĘCZNY DO CIĘCIA SP 45 HY

Urządzenie wyposażone jest w uchwyt ręczny SP45MY o długości 7,5m z zajarzeniem typu BLOW BACK (bez HF). Jest nojnowszy typ uchwytu w ofercie marki Spartus. Rozwiązania technologiczne bazują na uchwytach typu Powermax. Modele HY zapewania najwyższą jakość cięcia oraz niezawodność podczas użytkowania.

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

Przecinarka fabrycznie wyposażona jest w reduktor ciśnienia z blokiem filtrującym, który montuje się z tyłu obudowy, w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym (chroniony blok przygotowania powietrza przed uszkodzeniem np. w trakcie przenoszenia).

ZAJARZENIE BLOW BACK

Moduł wysokiej częstotliwości do zajarzenia luku pilotażowego został wyeliminowany z urządzeń SPARTUS ProCUT 45. Do zajarzenia łuku wykorzystywany jest element "Blow Back", który podczas nieużywania zwiera dysze do elektrody. Po zainicjowaniu startu zajarzenia luku, elektroda zostaje podniesiona poprzez układ pneumatyczny, powoduje to przerwanie kontaktu dyszy z elektrodą i zajarzenie łuku pilotażowego. Ta nowatorska metoda pozwala na zajarzenie łuku bez układu wysokiej częstotliwości HF, co skutkuje większą niezawodnością źródła prądu, zwiększeniem trwałości elementów eksploatacyjnych, a także poprawą wydajnością cięcia.

STEROWANIE CNC

Urządzenie posiada wbudowany dzielnik napięcia. Jest on układem, który jak sama nazwa sugeruje dzieli napięcie doprowadzone do jego wejścia, powoduje to, że napięcie wyjściowe jest częścią napięcia wejściowego. Układ umożliwia ustawienie odpowiedniego napięcia wyjściowego zgodnie z wymaganiami sterownika CNC.

Przecinarka Plazmowa Spartus CUT 45 PFC

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT w przecinarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces cięcia po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces cięcia przy drugim naciśnięciu ustaje. Jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych cięciach.

PFC - Moduł zapewniający odporność urządzenia na spadki napięcia. Gwarantuje stabilny proces spawania przy dużych spadkach napięcia w sieci. Jest to korzystne rozwiązanie podczas pracy na długich przedłużaczach oraz przy korzystaniu z agregatu prądotwórczego.

CNC - przecinarka daje nam również możliwość podłączenia do sterowania komputerowego. Sprzęt umożliwia pracę w trybie cięcia maszynowego ploterem CNC.

BLOW BACK - wbudowany system bezstykowej inicjacji łuku pilotażowego (bez wysokiej częstotliwości HF) – zapewnia doskonałą jakość cięcia, przy wydłużonej żywotności części eksploatacyjnych.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

Post-Gaz - Funkcja zapewniająca chłodzenie uchwytu poprzez dodatkowy wypływ gazu po zakończonym cięciu.

PŁYNNA REGULACJA PRĄDU - zapewnia niezwykłą dokładność podczas doboru parametrów cięcia.

Przecinarka Plazmowa Spartus Pro CUT 45 PFC

DOOR TO DOOR - SPARTUS GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Zajarzanie no HF | BLOW BACK
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Max. grubość cięcia [mm] 25
Grubość cięcia jakościowego [mm] 20
Cykl pracy [%] 60
Grubość przebijania [mm] 10
Zakres prądu cięcia [A] 20 – 40
Klasa izolacji H
Współczynnik mocy (cosφ) 0.7
Max. pobór prądu [A] 19.7
Zapotrzebowanie powietrza [l/min] 150
Zalecane ciśnienie robocze [bar] 5
Napięcie wyjściowe [V] 18
Post-gaz [s] Tak
Stopień ochrony IP21S
WAGA URZĄDZENIA [kg] 14
WYMIARY [mm] 600 × 215 × 405

Opinie o produkcie (0)

Submit

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium