Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 200 MMA/TIG VRD

  • BESTSELLER
Producent: IDEAL
Kod produktu: 6711
Arc force: Tak
VRD: Tak
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania: 200 A
Zakres prądu spawania MMA [A]: 10-200
Napięcie biegu jałowego [V]: 82
Przejdź do pełnej specyfikacji
599,00 zł
lub raty 10 x 59,90 zł | RRSO 0%
599.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 200 MMA/TIG VRD

IDEAL PRAKTIK 200 jest spawarką inwertorową do spawania metodą MMA elektrodą otuloną prądem stałym (DC) oraz metodą TIG prądem stałym (DC) ze zwarciowym zajarzeniem łuku. Umożliwia spawanie elektrodami rutylowymi, zasadowymi, do stali nierdzewnej i żeliwa. Niewielkie, a zarazem funkcjonalne urządzenie spawalnicze znajdzie szerokie zastosowanie w pracach warsztatowych czy gospodarczo domowych, zarówno pod dachem jak i w terenie, dzięki lekkiej wadze i małemu gabarytowi pozwoli na łatwą i wygodną pracę. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przeciw przeciążeniu, co zwiększa jego niezawodność, a także pozwala na pracę z generatorem prądotwórczym (+/- 15%).

  Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 200 MMA/TIG VRD

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka IDEAL PRAKTIK 200 VRD
  • Uchwyt elektrodowy - 3m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Walizka transportowa
  • Pasek na ramię
  • Karta gwarancyjna

W PEŁNI FUNKCJONALNA, PROSTA W OBSŁUDZE

Spawarka posiada wiele funkcji ułatwiających spawanie metali, funkcja Anti Stick zapobiegnie przyklejaniu się elektrody do spawanego materiału, Hot Start ułatwi rozpoczęcie spawania czy Arc Force, który umożliwi regulację dynamiki łuku spawalniczego. Urządzenie wyposażone jest w miękki, wygodny panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem i potencjometrem, który w łatwy sposób pozwoli ustawić wymagane parametry spawania. IDEAL PRAKTIK 200 posiada układ chłodzenia wentylatorem co zdecydowanie zwiększa jego wydajność, a zastosowanie funkcji VRD zredukuje napięcie spoczynkowe stanu jałowego na elektrodzie do wartości bezpiecznej.

Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 200 MMA/TIG VRD

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

ANTI STICK - polega na odcięciu/zminimalizowaniu napięcia i prądu spawania w wypadku zwarcia elektrody z spawanym materiałem. ANTI STICK umożliwia spawaczowi łatwiejsze oderwanie elektrody. 

VRD - system redukcji napięcia, którego zadaniem jest wyłączenie zasilania w ciągu kilku milisekund po skończeniu spawania. Funkcja ta odpowiada także za redukcję napięcia na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu.

 

 Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 200 MMA/TIG VRD

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Ideal z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Tak
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania 200 A
Zakres prądu spawania MMA [A] 10-200
Napięcie biegu jałowego [V] 82
Stopień ochrony IP21
Zabezpieczenie sieci [A] 20
Waga urządzenia [kg] 6
Wymiary [mm] 250 x 125 x 180
CHŁODZENIE Wentylator
DŁUGOŚĆ KABLA ZASILAJĄCEGO [cm] 200

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium