Szlifierka Elektryczna Kątowa DeWalt DWE 4157 F QS 900 W Tarcza 125 mm
Producent: DEWALT
Kod produktu: 4905
153.65
Ocena: 4.78
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489
153.65
towar niedostępny
Opis
Szlifierka Elektryczna Kątowa DeWALT DWE4147F
KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:
  • Szlifierka kątowa DeWalt DWE4157F 125 mm
  • Beznarzędziowa osłona
  • Wielopozycyjna rękojeść boczna
  • Wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic
  • Klucz
Szlifierka Elektryczna Kątowa DeWalt DWE4157 QS 900 W
CECHY PRODUKTU:
  • Mały, ergonomiczny obwód korpusu umożliwia komfortowy chwyt i wygodną oraz bezpieczną pracę
  • Nowatorska budowa szczotkotrzymacza zwiększa żywotność szczotek
  • Nisko-profilowa obudowa przekładni umożliwia dostęp do ciasnych miejsc pracy
  • Bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
  • Zastosowanie wyłącznie łożysk kulkowych zwiększa wydajność i trwałość urządzenia
  • Przycisk blokady wrzeciona umieszczony u góry zwiększa głębokość cięcia
  • Zabezpieczenie przed pyłem w powietrzu chłodzącym zwiększa trwałość silnika
DANE TECHNICZNE:
  • Moc pobierana: 900 W
  • Prędkość bez obciążenia: 11800 obr/min
  • Maks. średnica tarczy: 125 mm
  • Gwint wrzeciona: M14
  • Masa: 2,05 kg
  • Długość: 270 mm
  • Wysokość: 80 mm