Spawarka Inwertorowa Ideal Praktik MIG 1800 MMA Mini Bezgazowa

Producent: IDEAL
Kod produktu: 4503
Zasilanie: 230 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Nie
Synergia: Tak
Spool gun: Nie
Lutospawanie: Nie
Szpula kg: 5
Podajnik drutu: 2 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
969,00 zł
lub raty 10 x 96,90 zł | RRSO 0%
969.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA IDEAL PRAKTIK MIG 1800 - SPAWARKA 3w1

Spawarka Inwertorowa Ideal Praktik MIG 1800 to bardzo łatwy w obsłudze migomat spawalniczy MIG/MAG z opcją MMA oraz TIG lift mogący spawać prądem maksymalnym 180A. Mini spawarka Ideal Praktik MIG 1800 to najlepszy wybór dla osób, które poszukują pierwszego urządzenia MIG/MAG. Sprawdzi się zarówno do zastosowań garażowych oraz usługowych z racji na swoją kompaktowość.

Spawarka Inwertorowa Ideal Praktik MIG 1800 MMA

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

WSZECHSTRONNE URZĄDZENIE

Ideal Praktik MIG 1800 MMA to spawarka, która jest wszechstronnym urządzeniem. Pozwala na spawanie metodami MIG-MAG, MMA, TIG DC LIFT. Dodatkowym atutem jest możliwość spawania drutami samoosłonowymi (FLUX). Szerokie zastosowanie od prac konserwacyjnych do napraw nadwozi samochodowych. Dzięki swojej elastyczności może spawać różnego rodzaju materiały: stal, stal nierdzewną, aluminium.

Spawarka Inwertorowa Ideal Praktik MIG 1800

SYNERGIA MIG-MAG Z OPCJĄ MANUALNEGO USTAWIENIA

Po włączeniu urządzenia, możliwy jest przy pomocy pokrętła synergiczny dobór napięcia i odpowiadającego mu prądu spawania. Prędkość podawania drutu zostanie automatycznie dostosowana do ustawionego prądu spawania. Po wstępnym ustawieniu tych parametrów możliwa jest manualna korekcja zarówno napięcia jak i prądu spawania. Przejście pomiędzy regulowanymi parametrami dokonuje się poprzez wciskanie pokrętła.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka Inwertorowa Ideal Praktik MIG 1800,
  • Przewód masowy - 2m,
  • Przewód z zaciskiem elektrodowym - 1,5m
  • Rolka podajnika drutu (zamontowana w urządzeniu)
  • Końcówki prądowe
  • Instrukcja obsługi,

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - nowoczesne tranzystory bipolarne, zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych i małe straty mocy. Zwiększają wydajność oraz wydłużają niezawodność źródła prądu. Umożliwiają wysoką częstotliwość przełączania, tym samym zapewniając błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

3W1 SPAWARKA – inwertorowe źródło, które w efektywny i bezawaryjny sposób łączy kilka metod spawalniczych. Migomat czyli spawanie gazem obojętnym MIG i aktywnym MAG wraz ze spawaniem elektrodą otuloną MMA. Dodatkowo umożliwia stosowanie uchwytu TIG z zaworkiem do spawania w metodzie Lift z dotykowym zajarzeniem łuku.

FLUX ( FCAW )  - spawanie łukowe drutem proszkowym. Stosujemy drut samoosłonowy, który jest wypełniony proszkiem, który wytwarza gazy osłonowe  podczas spawania. W związku z tym w tej metodzie nie jest wymagane dostarczanie gazu osłonowego z zewnętrznego źródła.

LIFT TIG – zajarzenie łuku w metodzie TIG bez użycia jonizatora. Zajarzenie odbywa się po przez dotknięcie materiału elektrodą wolframową, następnie odciągnięcie jej w odległości dla stabilnego łuku spawalniczego.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY – wbudowane urządzenie mające na celu odcięcie zasilania gdy z jakiegoś powodu nastąpi przepięcie. Chroni to przed uszkodzeniem sieci zasilającej jak i samego urządzenia.

Spawarka Inwertorowa Ideal Praktik MIG 1800 MMA

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Ideal z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Zasilanie 230 V 50 Hz
Puls/Dual puls Nie
Synergia Tak
Spool gun Nie
Lutospawanie Nie
Szpula kg 5
Podajnik drutu 2 ROLKI
ŚREDNICA DRUTU STALOWEGO [mm] 0,6 - 0,8
ŚREDNICA DRUTU SAMOOSŁONOWEGO [mm] 0,8 - 0,9
MAX. PRĄD SPAWANIA [A] 180 A (MIG) / 160 A (MMA)
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 50 - 180
CYKL PRACY MIG 60% - 180A | 100% - 139A
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 10 - 160
FUNKCJA VRD VRD włączone: obniżenie napięcia < 13V
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 51
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 5
ŚREDNICA ELEKTRODY OTULONEJ [mm] 1,6 - 4,0
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] C16A
WYMIARY [mm] Wymiary gabarytowe urządzenia: 400 x 160 x 260 | Wymiary opakowania: 485 x 245 x 340
STOPIEŃ OCHRONY IP 21S
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie
SKU PMIG1800

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium