Spawarka Inwertorowa Magnum MIG 350 C MMA IGBT Lutospawanie

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 3592
Zasilanie: 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Nie
Synergia: Nie
Spool gun: Tak
Lutospawanie: Tak
Szpula kg: 5/15
Podajnik drutu: 4 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
3 950,00 zł
lub raty 10 x 395,00 zł | RRSO 0%
3950.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA PÓŁAUTOMAT MAGNUM MIG 350 C MMA IGBT

Inwertorowy półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 350C IGBT  - jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym dla przemysłu. Urządzenie pracuje zarówno jako MIG/MAGTIG oraz spawarka MMA. Umożliwia spawanie wszystkimi rodzajami elektrod otulonych, wyłączając aluminium i jego stopy. Urządzenie posiada zmienną biegunowość, co umożliwia spawanie drutem proszkowym. Spawarka wykonana w najwyższej technologii inwerterowej opartej o tranzystory bipolarne IGBT

Spawarka Magnum 350 C MMA IGBT

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka MAGNUM MIG 350C MMA
 • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typu MB24 - 5m
 • Uchwyt elektrodowy - 3m
 • Uchwyt masowy - 3m
 • Wkład do uchwytu - 1szt
 • Rolka do podajnika 0,8/1,0 - 2szt
 • Rolka do podajnika 1,0/1,2 - 2szt
 • Wężyk do podłączenia gazu - 1szt
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

 

Maszyna ta jest spawarką najwyższej klasy w marce Magnum, zastosowano w niej najlepsze i sprawdzone technologie oraz rozwiązania. Podawanie drutu realizuje cztero-rolkowy mechanizm podający(4x4) zapewniający stabilność procesu spawania nawet przy długich uchwytach spawalniczych. Urządzenie posiada zmienną biegunowość, co umożliwia spawanie drutem proszkowym. Ma możliwość podpięcia uchwytu Spoolgun. Urządzenie znajdują  zastosowanie w ciężkich warunkach produkcyjnych  (przemysłowych) jak i w warsztatach naprawczych.

CECHY I ZALETY:

 • Idealne do spawania stali węglowych (czarnych).
 • Idealne do spawania stali nierdzewnych (inox).
 • Idealne do spawania aluminium i jego stopów.
 • Bardzo dobre do lutospawania karoserii samochodowych.
 • Spawanie metodą TIG LIFT.
 • Bardzo nowoczesne inwertorowe źródło prądu w technologii IGBT.
 • Energooszczędne urządzenie.
 • Bardzo uniwersalne zastosowanie, spawanie MIG/MAGMMA, oraz TIG.
 • Płynna regulacja prądu spawania.
 • Mała masa.
 • Łatwa i nieskomplikowana obsługa.

Spawarka Inwertorowa Manum MIG 350 C

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania, po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany. Przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu, jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

4R - urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości profesjonalny zespół podający 4-rolkowy, odlewany ciśnieniowo z aluminium. Przeznaczony do pracy pod dużym obciążeniem.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY — wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

REGULACJA INDUKCYJNOŚCI — pozwalający na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE — to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w którego czasie dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

Spawarka Inwertorowa Magnum 350 C

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

Dane techniczne

Zasilanie 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls Nie
Synergia Nie
Spool gun Tak
Lutospawanie Tak
Szpula kg 5/15
Podajnik drutu 4 ROLKI
2T/4T Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.6/0.8/0.9/1.0/1.2
MAX. PRĄD SPAWANIA [A] 350
CYKL PRACY [%] 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 50 ÷ 350
CYKL PRACY MIG 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] Max: 350
CYKL PRACY MMA 60
PRZEDZIAŁ REGULACJI PRĄDU SPAWANIA [A] 50 ÷ 350
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 59
NAPIĘCIE SPAWANIA MIG MAG [V] 15 ÷ 38
NOMINALNY POBÓR MOCY [kVA] 9
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25 C
WAGA URZĄDZENIA [kg] 44
WYMIARY [mm] 640 x 300 x 575
WYMIARY Z PODWOZIEM [mm] 910 x 400 x 680
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium