Kup dzisiaj, zapłać za 30 DNI! Odroczone płatności dla firm PragmaGO już dostępne!

Spawarka PATON ProTIG-200 TIG AC/DC (wcześniej ADI 200 P PRO) 230V 200A + Zestaw #0

Producent: PATON
Kod produktu: 4605
Zasilanie [V]: 230
Reduktor w zestawie: Tak
Drut w zestawie: Tak
Przyłbica w zestawie: Nie
PULS: Tak
TRYB 2 T/4 T: Tak
CYFROWY PANEL: Tak
Przejdź do pełnej specyfikacji
5 908,00 zł
Taniej o 523,00 zł
5 385,00 zł 5385.00
Rata od 538,50 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
Dostępny (30 zestaw)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość zestaw
Zapytaj o produkt 733 848 489

Produkty w zestawie

Produkt podstawowy

PATON ADI 200P to spawarka przeznaczona do spawania TIG prądem stałym i zmiennym. Urządzenie przy bardzo małych gabarytach zapewnia dużą moc 200A i pozwala na spawanie materiałów nawet do 10mm grubości. PATON ADI 200P pozwala na spawanie każdego stopu aluminium, stali, stopów miedzi oraz innych materiałów spawalnych, przez co urządzenie jest uniwersalnym źródłem prądu i sprawdzi się w każdym warsztacie naprawczym.

Spawarka Inwertorowa PATON ProTIG-200 (wcześniej ADI 200 P PRO) TIG AC/DC 230V 200A

Spawarka Inwertorowa PATON ProTIG-200 (wcześniej ADI 200 P PRO) TIG AC/DC 230V 200A
Spawarka Inwertorowa PATON ProTIG-200 (wcześniej ADI 200 P PRO) TIG AC/DC 230V 200A

1 szt.

PATON ADI 200P to spawarka przeznaczona do spawania TIG prądem stałym i zmiennym. Urządzenie przy bardzo małych gabarytach zapewnia dużą moc 200A i pozwala na spawanie materiałów nawet do 10mm grubości. PATON ADI 200P pozwala na spawanie każdego stopu aluminium, stali, stopów miedzi oraz innych materiałów spawalnych, przez co urządzenie jest uniwersalnym źródłem prądu i sprawdzi się w każdym warsztacie naprawczym.

4 650,00 zł Taniej w zestawie!

Profesjonalny Uchwyt TIG Rohrman SR 17- 4m przyłącze Paton ADI

Profesjonalny Uchwyt TIG Rohrman SR 17- 4m przyłącze Paton ADI
Profesjonalny Uchwyt TIG Rohrman SR 17- 4m przyłącze Paton ADI

1 szt.

Profesjonalny uchwyt spawalniczy TIG Rohrman jest wyposażony we wtyk ŁW 35/50. W komplecie każdego uchwytu znajdują się części eksploatacyjne "na start", dzięki czemu uchwyt jest uzbrojony i gotowy do pracy. Ponadto, wszystkie części zamienne uchwytu są łatwo dostępne i można je nabyć w atrakcyjnych cenach.

749,00 zł Taniej w zestawie!

Uchwyt Elektrodowy MMA Kompletny ŁP/ŁW 35-50 200 A długość 3m

Uchwyt Elektrodowy MMA Kompletny ŁP/ŁW 35-50 200 A długość 3m
Uchwyt Elektrodowy MMA Kompletny ŁP/ŁW 35-50 200 A długość 3m

1 szt.

Profesjonalny przewód elektrodowy-komplety, wyposażony w uchwyt elektrodowy o obciążalności prądowej 200A, przewód spawalniczy oraz wtyk prądowy męski ŁP/ŁW 35/50. Przewód służy do spawania elektrodą otuloną w metodzie MMA.

219,00 zł Taniej w zestawie!

Osprzęt TIG AC DC Dla Zestawów #0 - Elektrody Złote

Osprzęt TIG AC DC Dla Zestawów #0 - Elektrody Złote
Osprzęt TIG AC DC Dla Zestawów #0 - Elektrody Złote

1 szt.

Zestaw osprzętu spawalniczego TIG do Aluminium, stali czarnej, nierdzewnej i kwasoodpornej. Zawiera niezbędne akcesoria takie jak: wysokiej klasy reduktor, wygodne i bezpieczne rękawiczki, elastyczny wężyk, oraz trwałe łączniki, elektrody, dysze i tulejki.

280,00 zł Taniej w zestawie!

W zestawie taniej!

Produkty powiązane

Opis

PROFESJONALNY TIG Z PULSEM - PATON ADI 200P AC DC - Z UCHWYTEM - ZESTAW #0

PATON ADI 200P to spawarka przeznaczona do spawania TIG prądem stałym i zmiennym. Urządzenie przy bardzo małych gabarytach zapewnia dużą moc 200A i pozwala na spawanie materiałów nawet do 10mm grubości. PATON ADI 200P pozwala na spawanie każdego stopu aluminium, stali, stopów miedzi oraz innych materiałów spawalnych, przez co urządzenie jest uniwersalnym źródłem prądu i sprawdzi się w każdym warsztacie naprawczym.

Spawarka Paton ADI 200 AC DC TIG 230V

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka PATON ADI 200S AC/DC
 • Uchwyt masowy - 3m
 • Szybko złączka do podłączenia gazu - 1szt.
 • Pasek do przenoszenia spawarki
 • Elementy eksploatacyjne uchwytu TIG (korek, tulejka, dysza ceramiczna, elektroda)
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

AKCESORIA SPAWALNICZE:

 • Reduktor butlowy Ar/CO2 z rotametrem
 • Rękawice do spawania TIG
 • Korek długi do uchwytu TIG
 • Wężyk do gazu

ELEMENTY EKSPLOATACYJNE UCHWYTU:

 • Dysza ceramiczna - 3szt.
 • Łącznik 1,6/2,4/2,0mm - 3szt.
 • Tulejka zaciskowa 1,6/2,4/2,0mm - 3szt.
 • Elektroda TIG złota 1,6/2,0/2,4mm - 3szt.

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, reduktor, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

Możliwość wyboru urządzenia PATON ADI 200P z uchwytem 4m lub 8m. Urządzenie istnieje także w różnych gotowych zestawach. 

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

Spawanie Z Pulsem

Spawarka daję możliwość spawania prądem pulsacyjnym, Spawanie z pulsem znacznie ogranicza przegrzanie materiału, redukuje odpryski dając bardzo precyzyjne wtopienie. Dzięki tej funkcji spawacz ma wyższą kontrolę nad przebiegiem spawania, a sama spoina jest węższa i ładniejsza.

Ochrona przed spadkami napięcia

Spawarka ma także wbudowany układ stabilizacji pracy i pozwala na pracę przy spadkach napięcia sięgających nawet 190V. Umożliwia to pracę na długim przedłużaczu, zasilaniu z agregatu prądotwórczego lub w słabszych sieciach, gdzie występują wahania napięcia zasilającego.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Wszystkie elementy źródła, które w trakcie pracy nagrzewają się, są dodatkowo zabezpieczone poprzez system elektronicznej ochrony cieplnej, który włącza się, gdy podzespoły urządzenia osiągną temperaturę 100°C. Zapewnia to długoletnie, bezproblemowe użytkowanie i gwarantuje bezpieczną pracę w każdych warunkach.

Spawarka Paton ADI 200P

WYBRANE PARAMETRY TECHNICZNE

 • Metody spawania: TIG AC/DC , PULS, MMA
 • Maksymalne natężenie prądu spawania: 200A
 • Zakres regulacji prądu spawania: 5-200A
 • Napięcie biegu jałowego: 65V
 • Cykl pracy: 50%
 • Średnica elektrody otulonej: 1,6-5,0mm

PARAMETRY REGULOWANE W TRYBIE TIG AC/DC

 • Czas wypływu gazu osłonowego przed spawaniem: 0,1 – 25 s
 • Regulacja prądu startowego: 5 – 185 A
 • Regulacja czasu narastania prądu: 0 – 15s
 • Regulacja czasu opadania prądu: 0 – 25s
 • Regulacja prądu końcowego: 5 – 185 A
 • Czas wypływu gazu osłonowego po spawaniu: 0,1 – 25s
 • Częstotliwość prądu zmiennego: 15 – 250 Hz
 • Balans polaryzacji przy spawaniu TIG AC/DC: 15 – 90 %

Spawarka TIG AC DC Paton 200 Pro 230V

Najważniejsze Zalety PATON ADI AC DC

SPAWANIE Z PULSEM - Spawarka daję możliwość spawania prądem pulsacyjnym, Spawanie z pulsem znacznie ogranicza przegrzanie materiału, redukuje odpryski dając bardzo precyzyjne wtopienie. Dzięki tej funkcji spawacz ma wyższą kontrolę nad przebiegiem spawania, a sama spoina jest węższa i ładniejsza.

OCHRONA PRZED SPADKAMI NAPIĘCIA - Spawarka ma także wbudowany układ stabilizacji pracy i pozwala na pracę przy spadkach napięcia sięgających nawet 190V. Umożliwia to pracę na długim przedłużaczu, zasilaniu z agregatu prądotwórczego lub w słabszych sieciach, gdzie występują wahania napięcia zasilającego.

ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM - Wszystkie elementy źródła, które w trakcie pracy nagrzewają się, są dodatkowo zabezpieczone poprzez system elektronicznej ochrony cieplnej, który włącza się, gdy podzespoły urządzenia osiągną temperaturę 100°C. Zapewnia to długoletnie, bezproblemowe użytkowanie i gwarantuje bezpieczną pracę w każdych warunkach.

GWARANCJA PATON 3 LATA - Wysoka jakość wykonania przekłada się na wydłużony okres gwarancji wynoszący aż 3 lata zakup paragon lub faktura. Model PRO ADI 200 AC DC jak wszystkie spawarki firmy Paton jest trwałą konstrukcją o klasycznym designie. W spawarce zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych podnoszących jego bezawaryjność. Zwiększono niezawodność inwertora w środowiskach o dużym zapyleniu i wilgotności poprzez przeniesienie układu elektronicznego do oddzielnej komory ponadto zaimpregnowano elementy elektroniki wysokiej klasy lakierem.

CYFROWY PANEL Z PAMIĘCIĄ USTAWIEŃ - Spawarka ma miękki panel, sterowany cyfrowo oraz pamięć ostatniego ustawienia z możliwością zapamiętania 10 zestawów ustawień. Gwarantuje to łatwość pracy, zwłaszcza gdy występuje powtarzalność cykli, nie musisz wtedy za każdym razem od nowa nastawiać urządzenia, tylko korzystasz z gotowych, zapamiętanych już ustawień.

ZABEZPIECZENIE PRZED PYŁEM I WILGOCIĄ - Wszystkie elementy elektroniczne spawarki są impregnowane dwiema warstwami wysokiej jakości lakieru, który zapewnia niezawodność podczas całego okresu eksploatacji, zwiększa żywotność spawarki oraz pozwala na pracę w warunkach produkcji o dużym zapyleniu oraz wysokiej wilgotności.

Spawarka Inwertorowa TIG AC DC Paton ADI 200P

DOOR TO DOOR - PATON GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Paton z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Paton.

Dane techniczne

Zasilanie [V] 230
Reduktor w zestawie Tak
Drut w zestawie Tak
Przyłbica w zestawie Nie
PULS Tak
TRYB 2 T/4 T Tak
CYFROWY PANEL Tak
PAMIEC PROGRAMÓW tak 10 kanałów
PRĄD SPAWANIA TIG [A] 2-200
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] 200
CYKL PRACY [%] AC 200 A 50% 140A 100% | DC 200A 40% 126A 100%
POST-GAZ [s] 0,1-25
PRE-GAZ [s] 0,1-25
ZAKRES REGULACJI CZASU OPADNIA PRĄDU [s] 0-25
ZAKRES REGULACJI CZASU NARASTANIA PRĄDU [s] 0-15
PRĄD POCZĄTKOWY [A] 5-185
PRĄD KOŃCOWY [A] 5-185
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 6,3
CZAS SPAWU PUNKTOWEGO [s] 0,5-5
BALAS AC [%] 15-95
CZĘSTOTLIWOŚĆ PULSU [Hz] 0,2-500
CZĘSTOTLIWOŚĆ PRĄDU AC [Hz] 15-250
NAPIĘCIE SPAWANIA [V] TIG 10,4-18 MMA 20,4-26,8
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 65
WAGA URZĄDZENIA [KG] 12,500
WYMIARY [mm] 465 x 150 x 350

Opinie o produkcie (0)

Submit
Spawarka PATON ProTIG-200 TIG AC/DC (wcześniej ADI 200 P PRO) 230V 200A + Zestaw #0 Wybierz warianty produktu (1/5)
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium