OFERTA SPECJALNA

 
 

Spawarka Inwertorowa Sherman TIG DIGITIG 216 P AC DC z Pulsem

Producent: SHERMAN
Kod produktu: 3761
ZASILANIE: 230V 50Hz
PRĄD SPAWANIA: do 200 A
TRYB 2 TAKT/4 TAKT: Tak
CYFROWY PANEL: Tak
PAMIĘĆ PROGRAMÓW: Nie
ZDALNE STEROWANIE: Nie
PRĄD SPAWANIA TIG [A]: 10-200
Przejdź do pełnej specyfikacji
2 400,00 zł 2400.00
Rata od 240,00 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
duża ilość (40 szt.)
Wysyłka w 2 - 5 dni
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

SPAWARKA SHERMAN DIGITIG 216P Z PULSEM - NAJLEPSZY TIG AC DC DO 2000 zł

Niewielka inwerterowa spawarka TIG DC, zbudowana na tranzystorach IGBT. Pozwala na spawanie TIG DC i MMA prądem maksymalnym 200A, urządzenie zasilane jest na 230V. Spawarka wyposażona została w funkcje PULS oraz 2T/4T.  DIGITIG 216P ACDC to sprawdzony modele marki SHERMAN, charakteryzujący się niską awaryjnością oraz wydajnym układem chłodzenia. 

Spawarka Inwertorowa DIGITIG 216 P AC DC

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

ZESTAW PRODUCENTA ZAWIERA:

  • Spawarka SHERMAN DIGITIG 216P ACDC
  • Uchwyt spawalniczy TIG typ SR17 - 4m
  • Uchwyt masowy - 3m
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

+ DODATKOWE AKCESORIA:

  • Elementy eksploatacyjne uchwytu TIG (korek, tulejka, dysze ceramiczne)
  • Wężyk do podłączenia gazu - 1szt
  • Pasek do przenoszenia spawarki - 1szt
  • Opaski zaciskowe - 2szt

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

PROSTA W OBSŁUDZE

Zastosowany w spawarce Sherman TIG 216P ACDC cyfrowy panel sterowania daje nam możliwość kontroli wszystkich parametrów pracy. Operator może swobodnie kontrolować charakterystykę łuku spawalniczego. Dodatkowo sprzęt umożliwia spawaczowi pełną regulację parametrów pulsu.  Podczas spawania metodą TIG możliwa jest regulacja narastania i opadania prądu, przedwypływu i powypływu gazu oraz parametrów pulsu. W komplecie znajduje się uchwyt spawalniczy TIG i przewód masowy.

SPAWANIE TIG Z PULSEM

Urządzenie daje nam możliwość spawania prądem pulsacyjnym w metodzie TIG. Dzięki tej funkcji mamy możliwość spawania pulsacyjnego, mamy również wpływ na skupienie łuku i kształt spoiny, a także możliwość spawania cienkich elementów.

ZDALNE STEROWANIE NOŻNE

Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania pedała zdalnego sterowania. Zdalne sterowanie nożne sprawdzi się przy pracach, gdzie potrzebna jest częsta zmiana natężenia prądu np. spawanie felg lub konstrukcji z aluminium. Pedał zdalnego sterowania nie wchodzi w skład wyposażenia, ale jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

 

Sherman Digitig 216 P AC DC

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA: 

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

TIG AC - spawanie prądem przemiennym o fali prostokątnej stosuje się dołączenia elementów z aluminium i jego stopów. Pół-fala dodatnia pozwala na przebicie wierzchniej warstwy tlenków, natomiast pół-fala ujemna, której towarzyszy spadek temperatury elektrody i przepływ ciepła do spawanego elementu, sprzyja głębszej penetracji materiału. Regulując balans fali, można precyzyjnie dostosować proporcje między działaniem czyszczącym i penetrującym łuku elektrycznego.

2T/4T -przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

 

 

HF - urządzenie wyposażone jest w jonizator, który pozwala na bezstykowe zajrzenie łuku spawalniczego. przy wykorzystaniu wysokich częstotliwości. Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu możliwe jest wyeliminowanie zanieczyszczenia spoiny wolframem.

ARC FORCE -funkcja regulująca dynamikę łuku spawalniczego, stabilizuje go niezależnie od jego długości co wpływa na jakość spawania.

PULS - Spawanie pulsacyjne, nie tylko pozwala na uzyskanie lepszej jakości spoiny, ale także pozwala na spawanie w różnych pozycjach oraz spawanie bardzo cienkich elementów. Zmniejszenie energii liniowej łuku, a co za tym idzie zmniejszenie przegrzania lub przepalenia spawanych materiałów.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY -wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

 

Spawarka Sherman DIGITIG 216 P AC DC

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230V 50Hz
PRĄD SPAWANIA do 200 A
TRYB 2 TAKT/4 TAKT Tak
CYFROWY PANEL Tak
PAMIĘĆ PROGRAMÓW Nie
ZDALNE STEROWANIE Nie
PRĄD SPAWANIA TIG [A] 10-200
PRĄD SPAWANIA MMA [A] 10-170
ZAKRES REGULACJI ARC FORCE [%] 0 – 10
ZAKRES REGULACJI HOT START [%] 0 – 10
ZAKRES REGULACJI ARC FORCE [A] 0 – 100
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] MMA: 170A | TIG AC: 200A | TIG DC 170A
CYKL PRACY [%] MMA: 45% | TIG DC: 35% | TIG AC: 35%
POST-GAZ [s] 0 – 10
PRE-GAZ [s] 0,1 – 2
ZAKRES REGULACJI CZASU OPADNIA PRĄDU [s] 0 – 10
ZAKRES REGULACJI CZASU NARASTANIA PRĄDU [s] 0 – 10
PRĄD POCZĄTKOWY [A] 10 – 200
MAX. POBÓR MOCY [kVA] MMA: 8,9 kVA | TIG: 6,4 kVA
BALAS AC [%] -5 – 5
BALANS PULS [%] 5 – 95
CZĘSTOTLIWOŚĆ PULSU [Hz] 0,5 - 200
MAX. POBÓR PRĄDU [A] MMA: 41 A | TIG 33 A
ZAJARZANIE ŁUKU HF lub LIFT
ZABEZPIECZENIE ZASILANIA [A] 25 A
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 79
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
WAGA URZĄDZENIA [KG] 7,6
WYMIARY [mm] 410 x 146 x 278

Opinie o produkcie (1)

27 grudnia 2021

tak jak pisali w opisie, najlepszy tig w prądzie za około 2000 zł

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium