Spawarka Inwertorowa Trafi MIG 370 C MMA Trafilux 400 V 4x4

Producent: TRAFILUX
Kod produktu: 3575
Zasilanie: 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Nie
Synergia: Nie
Spool gun: Nie
Lutospawanie: Nie
Szpula kg: 5/15
Podajnik drutu: 4 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
3 499,00 zł
lub raty 10 x 349,90 zł | RRSO 0%
3499.00
Dostępny (50 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

Spawarka Inwertorowa Migomat Trafilux Trafimig 370 C

Spawarka Trafilux Trafimig 370 C

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka TRAFILUX TRAFIMIG 370C
  • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typ MB24 - 3 m 
  • Uchwyt elektrodowy
  • Uchwyt masowy
  • Instrukcja obsługi w języku polskim

Producent nie podaje długości przewodu masowego i elektrodowego.

WIELOFUNKCYJNE I NIEZAWODNE URZĄDZENIE

Spawarka inwertorowa TRAFIMIG 370C to migomat charakteryzujący się wysoką sprawnością pracy i stosunkowo małym poborem prądu. Moc 350 A pozwala na w pełni profesjonalne wykorzystanie zarówno w ciężkich warunkach produkcyjnych, jak i w warsztatach naprawczych. Spawarka jako jedna z nielicznych pokazuje prąd podczas regulacji, dlatego charakteryzuję się bardzo precyzyjnym doborem parametrów. Spawarka nie przegrzewa się i pozwala na prace w długich cyklach bez obawy o wyłączanie się bądź przegrzanie.

SPAWARKA DLA FACHOWCÓW I AMATORÓW

TRAFILUX 370C ma proste i łatwe w obsłudze sterowanie za pomocą dedykowanych pokręteł. Każdy odpowiada za inny parametr i pozwala na precyzyjne ustawienie pożądanej wartości z dużą dokładnością. Dodatkowo, z panelu sterowania za pomocą dedykowanych przycisków można wybrać metodę i tryb pracy.

PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Ogromną zaletą spawarki jest możliwość LUTOSPAWANIA, metoda ta umożliwia łączenie blach ocynkowanych, które często są stosowane w karoseriach samochodowych. Co więcej, poprzez regulowaną indukcyjność możemy spawać bardzo cienkie elementy i mamy wpływ na to, jak  spoina ma być "rozlana". Dodatkowo dzięki zmiennej biegunowości urządzenie umożliwia spawanie elektrodą otuloną (MMA), zmieniając półautomat w spawarkę elektrodową.

Spawarka Trafilux MIG 370 C 400V 4x4

Najważniejsze Funkcje Urządzenia:

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

PODWOZIE JEZDNE - półautomat ma solidne koła, w tym dwa przednie skrętne, które gwarantują dużą mobilność i dają możliwość przemieszczania spawarki po nierównym podłożu. Dodatkowo zyskujemy dedykowane miejsce na butle z gazem.

INDUKCYJNOŚĆ -  wybór między łukiem miękkim (rozproszonym, dającym mniejszą głębokość wtopu, przydatnym podczas spawania cienkich blach), a łukiem twardym (skupionym) dającym głęboki wtop w materiał.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

PODAJNIK 4x4 - źródło prądu zostało wyposażone w profesjonalny podajnik 4x4. Taki podajnik gwarantuje prace bez zacięć drutu, nawet uchwytem 5 m! Kolejnym atutem jest też miejsce na dużą szpulę 15 kg, co zmniejsza koszt eksploatacji urządzenia oraz przestoi z powodu zmiany szpuli z drutem.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

 Spawarka Trafilux MIG 370 C MMA Trafilux 400V 4x4

DOOR TO DOOR - TRAFILUX GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Trafilux z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Trafilux. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Zasilanie 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls Nie
Synergia Nie
Spool gun Nie
Lutospawanie Nie
Szpula kg 5/15
Podajnik drutu 4 ROLKI
2T/4T Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.8-1.4
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2-18
MAX. PRĄD SPAWANIA [A] 350
CYKL PRACY [%] 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 30-350
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 30-330
PRZEDZIAŁ REGULACJI NAPIĘCIA [V] 16.5-34
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 60±2
NOMINALNY POBÓR MOCY [kVA] 14
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25 C
BURNBACK Tak
WAGA URZĄDZENIA [kg] 50
WYMIARY [mm] 780×290×530
STOPIEŃ OCHRONY IP21
CHŁODZENIE wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium