Kup dzisiaj, zapłać za 30 DNI! Odroczone płatności dla firm PragmaGO już dostępne!

Spawarka Migomat Magnum MIG 220 Alu Cu Synergia LCD Lutospawanie

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 4256
ZASILANIE: 230 V 50 Hz
PULS/DUAL PULS: Nie
SYNERGIA: Tak
SPOOL GUN: Tak
LUTOSPAWANIE: Tak
SZPULA KG: 5
PODAJNIK DRUTU: 2 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
2 159,00 zł 2159.00
Rata od 215,90 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
Dostępny (26 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

Spawarka Inwertorowa Magnum MIG 220 Alu / Cu Synergia LCD

Spawarka migomat MAGNUM MIG 220 ALU/CU SYNERGIA to spawarka 3w1, którą można użyć do spawania metodami MIG/MAGMMA (elektroda otulona) i TIG DC (z zajarzeniem dotykowym LIFT). Urządzenie zostało zbudowane na tranzystorach IGBT zapewniających dużą wydajność oraz błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania. Spawarka pozwala na pracę w długich cyklach bez obaw o przegrzanie się bądź wyłączenie.

Spawarka Inwertorowa Magnum MIG 220 Alu / Cu

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA

  • Spawarka inwertorowa MAGNUM MIG 220 ALU/CU SYNERGIA
  • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typu MB15 - 3m
  • Uchwyt elektrodowy - 2m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Wkład spiralny stalowy do uchwytu - 1szt
  • Rolka do drutu 0,8/1,0 - 2szt
  • Opaski zaciskowe - 2szt
  • Wężyk do podłączenia gazu - 1szt

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

INTUICYJNE, PROSTE STEROWNIE - PANEL Z 4 POKRĘTŁAMI

Urządzenie posiada sterowanie synergiczne, dzięki czemu dobór parametrów następuje automatycznie. Do sterowania wykorzystujemy cztery pokrętła odpowiedzialne za prędkość podawania drutu, regulację napięcia, regulację indukcyjności i pokrętło wyboru (przycisk). Uwaga ! Poniżej prezentujemy pełną funkcjonalność wyświetlacza !

Spawarka Magnum MIG 220 Alu / Cu Synergia

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

Spawarka, dzięki regulowanej indukcyjności pozwala na ustawienie szerokości i głębokości wtopu, a także pozwala na spawanie bez odprysków zarówno cienkich blach, jak i grubych profili oraz prowadzenie procesu lutospawania CuSi, dzięki któremu można swobodnie łączyć blachy ocynkowane, które często stosowane są w karoseriach samochodowych. Dodatkowo możemy spawać drutem samoosłonowym (bez osłony gazowej) FLUX.

ZESTAWIENIE PROGRAMÓW SYNERGICZNYCH

Spawarka Inwertorowa Magnum MIG 220

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

PEŁNA SYNERGIA - jest to nowoczesne sterowanie elektroniczne mikroprocesorowe samoczynnie dobierające parametry pracy w zależności od średnicy drutu, rodzaju i grubości materiału.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

ARC FORCE – wykorzystywana jest do udoskonalenia stabilności spalania w łuku krótkim i zapobiegania “przywieraniu” elektrody. Kiedy oddziela się kropla metalu od elektrody, prąd jest automatycznie podwyższany do pewnego poziomu, odpowiednim przełącznikiem. Przez obniżanie “Siły łuku elektrycznego” istnieje możliwość redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci, stabilności spalania w łuku jest bardziej udoskonalona. W modelu tym funkcja ta może być włączana i wyłączana.

FCAW - możliwość spawania drutem rdzeniowym bez użycia butli z gazem. Sam drut (FLUX) wypełniony jest substancją wytwarzającą gazy podczas spawania.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

SPAWARKA 3W1 - ten model spawarki posiada dwa wtyki prądowe [+] i [-] oraz zmienną biegunowość. Jest to proste i bezawaryjne rozwiązanie konstrukcyjne spotykane głównie w spawarkach inwertorowych. Umożliwia spawanie MMA oraz podłączeniu uchwytu TIG z zaworkiem, gdzie gaz jest sterowany w rączce poza urządzeniem.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

BURN BACK - nie dopuszcza do przytapiania drutu elektrodowego do końcówki prądowej, na wskutek chwilowego wysunięcie drutu po zakończeniu procesu spawania.

Spawarka Inwertorowa Magnum 220 Alu / Cu

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS/DUAL PULS Nie
SYNERGIA Tak
SPOOL GUN Tak
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
2T/4T Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.6/0.8/0.9/1.0/1.2
ŚREDNICA DRUTU ALUMINIOWEGO [mm] 1,0 - 1,2
ŚREDNICA DRUTU STALOWEGO [mm] 0.6 - 1.0
ŚREDNICA DRUTU SAMOOSŁONOWEGO [mm] 0,8 - 1,0
CYKL PRACY [%] 60%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 40 ÷ 200
CYKL PRACY MIG 60% - 200A - 26V | 100% - 140A - 21V
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 10 ÷ 200
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 10 ÷ 170
CYKL PRACY MMA 60% - 170A - 26V | 100% - 116A - 24,6
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 60
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 6,4
ŚREDNICA DRUTU STALE NIERDZEWNE KWASOODPORNE [mm] 0,8 - 1,0
ŚREDNICA ELEKTRODY OTULONEJ [mm] 2.5 / 3.2 / 4.0
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 20
BURNBACK Tak
WAGA URZĄDZENIA [kg] 10,4
WYMIARY [mm] 430 x 210 x 315
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (4)

25 października 2021

Dziękuje za poradę ;) Szukałem spawarke mig mag konkretnie z Magnuma. Typowo dla amatora, ale dobry model, żeby był prosty w ustawieniach. Przeskok ze spawarki MMA na Mig to moze 30 minut a elekt bez porównania.

15 grudnia 2021

Kupiłem 2 miesiące temu i jestem pod wrażeniem. Chyba najsensowniejsza spawarka z opcją do Aluminium na rynku w dobrych pieniądzach. Posiada dużo funkcji, polecam.

29 czerwca 2022

Jestem pod wielkim wrażeniem, dobry aparat, ale brudzi się szybko

23 sierpnia 2022

Użytkuję już kolejny miesiąc, już dawno zarobiła na siebie. Mam też tig&#039;a z MAGNUM i jak dla mnie ta marka jest super!

Submit

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium