Spawarka migomat 3w1 Sherman Digimig 200 X Synergia

Producent: SHERMAN
Kod produktu: 3731
Zasilanie: 230 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Nie
Synergia: Tak
Spool gun: Tak
Lutospawanie: Tak
Szpula kg: 5
Podajnik drutu: 2 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
1 824,00 zł
lub raty 10 x 182,40 zł | RRSO 0%
1824.00
Dostępny (61 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Skomponuj swój zestaw i kupuj taniej

Opis

SPAWARKA SHERMAN DIGIMIG 200 X SYNERGIA Z PAMIĘCIĄ

Synergiczna spawarka mig mag SHERMAN DIGIMIG 200X jest najbardziej innowacyjnym na rynku polskim urządzeniem do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Urządzenie stosowane może być również do lutospawania CUSI3 cienkich (do 3 mm) blach ocynkowanych

 Spawarka Sherman Digimig 200 X

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

ZESTAW PRODUCENTA ZAWIERA:

  • Spawarka Sherman Digimig 200X
  • Uchwyt spawalniczy TW-15 3m
  • Przewód masowy z zaciskiem kleszczowym 2m - 1 szt.
  • Przewód elektrodowy 2m - 1 szt.
  • Rolka do drutu (zamontowana w podajniku) - 1 szt.
  • Wkład spiralny do drutu stalowego - 1 szt.
  • Dodatkowe końcówki prądowe
  • Instrukcja obsługi 

SHERMAN DIGIMIG 200X to wszechstronny migomat umożliwiający pracę w trybach manualnym oraz synergicznym. Synergia pracuje w trybie wielokanałowym, automatycznie dostraja parametry dla różnych materiałów tj. stali czarnej Fe, nierdzewnej Ss oraz Aluminium z Magnezem AlMg lub Krzemem Alsi w zależności od średnicy użytego drutu oraz gazu osłonowego.

PROGRAMY SYNERGICZNE SPAWARKI DIGIMIG 200 X

Fe CO2 - spawanie stali węglowych w osłonie CO2. - Średnica drutu: 0.6/0.8/1.0
Fe Ar+CO2 - spawanie stali węglowych w osłonie mieszanki Ar/ CO2. - Średnica drutu: 0.6/0.8/1.0
Zalecane proporcje mieszanki to 82% Ar 18% CO2.
Flux - spawanie drutem samoosłonowym. - Średnica drutu: 1.0
Al Ar - spawanie stopów aluminium w osłonie argonu. - Średnica drutu: 1.0/1.2
SS Ar+CO2 -
spawanie stali nierdzewnej - Średnica drutu: 0,8

Spawarka Sherman Digimig 200X Synergia 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

PEŁNA SYNERGIA - jest to nowoczesne sterowanie elektroniczne mikroprocesorowe samoczynnie dobierające parametry pracy w zależności od średnicy drutu, rodzaju i grubości materiału.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

SPAWANIE PUNKTOWE - funkcja MIG MAG rzadko spotykana w tej klasie urządzeń jest dużo bardziej uniwersalna niż w TIG choć wykazująca niższa czystość metalurgiczną. Nie wymaga idealnego połączenia elementów.

Funkcja HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

ARC FORCE „dynamika łuku” – skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości.

Pamięć ustawień - Urządzenie posiada pamięć ostatnich ustawień, tzn. po wyłączeniu i ponownym załączeniu przywracane są ostatnio ustawione parametry. Aby ustawienia zostały zapamiętane, należy nie zmieniać żadnego z parametrów przez co najmniej minutę.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

Sherman DIGIMIG 200X Synergy

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Zasilanie 230 V 50 Hz
Puls/Dual puls Nie
Synergia Tak
Spool gun Tak
Lutospawanie Tak
Szpula kg 5
Podajnik drutu 2 ROLKI
2T/4T Tak
PAMIĘĆ USTAWIEŃ Tak
SPOOL GUN Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.6 / 0.8 / 0.9 / 1.0 / 1.2
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2 – 15
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 30 – 200
CYKL PRACY MIG 200A - 45%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 10 – 200
CYKL PRACY TIG 200A - 60%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 20 – 180
CYKL PRACY MMA 180A - 60%
PRĄD POBIERANY Z SIECI [A] MIG - 33 A | MMA - 33 A | TIG - 24 A
FUNKCJA HOT START - MMA 0 – 10
FUNKCJA ARC FORCE - MMA 0 – 10
FUNKCJA ANTI STICK - MMA Tak
FUNKCJA VRD Tak
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 65 V (9V z VRD)
NAPIĘCIE SPAWANIA MIG MAG [V] 17,5 – 24,7
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 6,6
ŚREDNICA ELEKTRODY OTULONEJ [mm] 2,5 - 5
SPAWANIE PUNKTOWE [s] Tak
BURNBACK 0 – 10
WAGA URZĄDZENIA [kg] 13
WYMIARY [mm] 480 x 210 x 330
STOPIEŃ OCHRONY IP21
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie
ZAKRES TEMPERATUR ROBOCZYCH [ºС] –10°C do +40°C | wilgotność mniejsza niż 80%

Opinie o produkcie (1)

16 grudnia 2021

Bardzo fajna opcja dpo warsztatu.

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium