Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że od dnia 01.12.2020 sklep stacjonarny jest nieczynny.

Zamówienia można składać jedynie za pośrednictwem Allweld.pl

Spawarka Migomat Sherman DIGIMIG 225 GDS Synergia z pamięcią

Kod produktu: 3198
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 1 866,00 zł 1866.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

SHERMAN DIGIMIG 225 GDS - W PEŁNI SYNERGICZNE URZĄDZENIE Z PAMIĘCIĄ!

Synergiczna spawarka SHERMAN DIGIMIG 225GDS jest najbardziej innowacyjnym na rynku polskim urządzeniem do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Urządzenie stosowane może być również do lutospawania CUSI3 cienkich (do 3 mm) blach ocynkowanych.

Spawarka umożliwia długotrwałe spawanie bez ryzyka przegrzania, parametry 30% dla 220A podawane są dla temperatury otoczenia 40 stopni. W realnych warunkach pozwala ona na spawanie materiałów o grubościach 5-6 mm w trybie ciągłymi czyli cyklu 100%.

Spawarka Sherman DIGIMIG 225 GDS

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

 

Kompletny Zestaw Zawiera:

  • Spawarka SHERMAN DIGIMIG 225 GDS
  • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typ MB15 - 3m
  • Uchwyt masowy - 3m
  • Instrukcję obsługi w języku polskim

+ Dodatkowe Akcesoria:

  • Rolka prowadząca Al 30x10x10mm - 0,8/1,0mm
  • Końcówka prądowa - 2szt.

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

 

STEROWANIE SYNERGICZNE

225 GDS to wszechstronny migomat umożliwiający pracę w trybach manualnym oraz synergicznym. Synergia pracuje w trybie wielokanałowym, automatycznie dostraja parametry dla różnych materiałów tj. stali czarnej Fe, nierdzewnej Ss oraz Aluminium z Magnezem AlMg lub Krzemem Alsi w zależności od średnicy użytego drutu oraz gazu osłonowego.

 

ZOBACZ ZAAWANSOWANE MOŻLIWOŚCI 225 GDS

 

DODATKOWE ZALETY SPAWARKI SHERMAN

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach.

PAMIĘĆ USTAWIEŃ - urządzenie posiada możliwość zapamiętania 10 kanałów z indywidualnymi ustawieniami.

ARC FORCE „dynamika łuku” – skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości. Odpowiada za głębokość wtopienia oraz redukuje odpryski.

VRD (Voltage Reduction Device) - funkcja wyłączająca zasilanie w przeciągu milisekund po zakończeniu spawania dzięki czemu napięcie na elektrodzie otulonej zniwelowane jest do bezpiecznego poziomu.

Anty-przywieranie (ANTI STICK) – umożliwia spawaczowi łatwe oddzielanie elektrody od produktu, bez ryzyka porażenia wzroku. W przypadku zwarcia (jeśli nastąpi), po krótkiej przerwie, prąd spawania redukowany jest automatycznie. Po oddzieleniu elektrody od elementu, źródło automatycznie przywraca swoje działanie.

HOT START – zapewnia najwyższą jakość początku spawania, pierwszorzędny zapłon – w momencie zajarzenia łuku elektrycznego, podczas krótkiej chwili czasowej, roboczy prąd spawania rośnie od ustawionego poziomu roboczego do poziomu optymalnego. W niektórych przypadkach (podczas pracy ze słabą siecią lub generatorem), poziom ten może być nastawiony ręcznie, jeśli istnieje odpowiedni przełącznik (tak jak w serii “Profesjonalnej”). Obniżenie “Hot-Start” w celu redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci znacznie ułatwia zapłon.

OPCJA SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

 

Spawarka Sherman DIGIMIG 225 GDS 

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS Nie
SPOOL GUN Tak
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5
SYNERGIA Tak
FAN STOP Nie
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
2T/4T Tak
PAMIĘĆ USTAWIEŃ Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0,6/0,8/1,0
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2 – 14
NOMINALNY PRĄD SPAWANIA [A] 220
CYKL PRACY [%] 30% 220A | 60% 158A | 100% - 113A
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 50 – 220
CYKL PRACY MIG 30
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 15 – 210
CYKL PRACY TIG 30
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 40 – 210
CYKL PRACY MMA 30
FUNKCJA HOT START - MMA 0 – 10
FUNKCJA ARC FORCE - MMA 0 – 10
FUNKCJA VRD Tak
NAPIĘCIE SPAWANIA MIG MAG [V] 17,5 – 24,7
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 5,9
WAGA URZĄDZENIA [kg] 13
WYMIARY [mm] 450 x 218 x 370
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
CHŁODZENIE wentylator

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium