Kup dzisiaj, zapłać za 30 DNI! Odroczone płatności dla firm PragmaGO już dostępne!

Spawarka Inwertorowa Sherman DIGIMIG 360 GDS

Producent: SHERMAN
Kod produktu: 4468
ZASILANIE: 400 V 50 Hz
PULS/DUAL PULS: Nie
SYNERGIA: Tak
SPOOL GUN: Tak
LUTOSPAWANIE: Tak
SZPULA KG: 5/15
PODAJNIK DRUTU: 4 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
4 589,00 zł 4589.00
Rata od 458,90 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
Dostępny (82 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA SHERMAN DIGIMIG 360 GDS - SYNERGIA 360 A

Najwyższej klasy spawarka inwertorowa marki Sherman, w której zastosowano najlepsze i sprawdzone technologie oraz rozwiązania. Podawanie drutu realizuje cztero-rolkowy mechanizm podający (4x4) zapewniający stabilność procesu spawania nawet przy długich uchwytach spawalniczych. Urządzenie znajdzie  zastosowanie w ciężkich warunkach produkcyjnych  (przemysłowych) jak i w warsztatach naprawczych. Źródło daje możliwość spawania metodą MIG/MAG, MMA, TIG DC prądem maksymalnym 360 A w 60% cyklu pracy.

Sherman DIGIMIG 360 GDS

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka Inwertorowa Sherman DIGIMIG 360 GDS
 • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG TW-36 - 4 m
 • Uchwyt masowy 
 • Rolki podajnika (zamontowane w urządzeniu) - 1,0 - 1,2 V
 • Instrukcja obsługi

Producent nie podaje długości przewodu masowego.

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, reduktor, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

WBUDOWANE PROGRAMY SYNERGICZNE

Urządzenie synergiczne dla wybranych materiałów, średnic drutów i gazów osłonowych. Istnieje możliwość doboru grubości spawanego materiału - wyłącznie dla metody MIG/MAG w trybach SYN MIG. Zakres regulacji zależny jest od rodzaju materiału spawanego i średnicy drutu.

 • Stal zwykła: Fe Co2, Drut: 0.8/1.6, Gaz osłonowy: CO2
 • Stal zwykła: Fe Mix, Drut: 0.8/1.6, Gaz osłonowy: Ar+CO2 (82/18)
 • Aluminium: AlMg5, Drut: 1.0/1.2, Gaz osłonowy: Argon
 • Aluminium: AlSi5, Drut: 1.0/1.2, Gaz osłonowy: Argon
 • Stal nierdzewna: E308, Drut: 1.0/1.2, Gaz osłonowy: Ar+CO2
 • Stal nierdzewna: E316, Drut: 1.0/1.2, Gaz osłonowy: Ar+CO2
Spawarka Sherman DIGIMIG 360 GDS

PÓŁAUTOMAT Z PEŁNĄ SYNERGIĄ I TRZEMA METODAMI SPAWANIA

Sherman DIGIMIG 360 GDS to spawarka, która daje nam możliwość spawania w metodzie MIG/MAG, MMA, TIG DC oraz drutem samoosłonowym FLUX. Ogromnym atutem spawarki Sherman DIGIMIG 360 GDS jest możliwość skorzystania z synergii, która przyda nam się podczas spawania stali czarnej, nierdzewnejkwasoodpornej, drutem samoosłonowym oraz aluminium. Synergia posiada dodatkowo opcję korekty parametrów. Prócz ustawień synergicznych mamy również możliwość manualnego ustawienia sprzętu zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

SPRZĘT PRZEZNACZONY DO CIĘŻKICH ZADAŃ

Spawarka prócz wielu funkcji daje nam ogromną moc. Sprzęt pracuje na prądzie maksymalnym do 360 A i wyposażony jest w uchwyt MB36, który idealnie spełnia swoje przeznaczenie podczas pracy, gdzie wykorzystujemy maksymalne obciążenie sprzętu. Półautomat przeznaczony jest do zadań produkcyjnych i przemysłowych.

SPOOL GUN I PODWOZIE JEZDNE

Inwertorowy półautomat spawalniczy Sherman posiada mocne i solidne podwozie jezdne, które wyposażone jest w przednie koła skrętne i miejsce na butle. Platforma pozwala nam na zamontowanie butli aż do 50 litrów pojemności. Kolejnym atutem urządzenia jest opcja podłączenia uchwytu SPOOL GUN - uchwyt z wbudowanym podajnikiem drutu.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

HOT START – zapewnia najwyższą jakość początku spawania, pierwszorzędny zapłon – w momencie zajarzenia łuku elektrycznego, podczas krótkiej chwili czasowej, roboczy prąd spawania rośnie od ustawionego poziomu roboczego do poziomu optymalnego. W niektórych przypadkach (podczas pracy ze słabą siecią lub generatorem), poziom ten może być nastawiony ręcznie, jeśli istnieje odpowiedni przełącznik (tak jak w serii “Profesjonalnej”). Obniżenie “Hot-Start” w celu redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci znacznie ułatwia zapłon.

ARC FORCE – wykorzystywana jest do udoskonalenia stabilności spalania w łuku krótkim i zapobiegania “przywieraniu” elektrody. Kiedy oddziela się kropla metalu od elektrody, prąd jest automatycznie podwyższany do pewnego poziomu, odpowiednim przełącznikiem. Przez obniżanie “Siły łuku elektrycznego” istnieje możliwość redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci, stabilności spalania w łuku jest  bardziej udoskonalona. W modelu tym funkcja ta może być włączana i wyłączana.

VRD (Voltage Reduction Device) - funkcja wyłączająca zasilanie w przeciągu milisekund po zakończeniu spawania dzięki czemu napięcie na elektrodzie otulonej zniwelowane jest do bezpiecznego poziomu.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

SPAWARKA 3W1 - ten model spawarki posiada dwa wtyki prądowe [+] i [-] oraz zmienną biegunowość. Jest to proste i bezawaryjne rozwiązanie konstrukcyjne spotykane głównie w spawarkach inwertorowych. Umożliwia spawanie MMA oraz podłączeniu uchwytu TIG z zaworkiem, gdzie gaz jest sterowany w rączce poza urządzeniem.

PODWOZIE JEZDNE - urządzenie wyposażono podwozie jezdne, które gwarantują dużą mobilność i możliwość przemieszczania spawarki w łatwy sposób. Podwozie pozwala też na zamontowanie butli z gazem, bez konieczności inwestowania w wózek spawalniczy.

PODAJNIK 4-ROLKOWY - to w pełni profesjonalny podajnik wykonany z ciśnieniowych odlewów aluminiowych. Wyposażony jest w 4 rolki napędzane kołami zębatymi. Przeznaczony jest do pracy pod dużym obciążeniem.

TIG LIFT - możliwość spawania w metodzie TIG Lift przy użyciu uchwytu z zaworkiem gazu w rękojeści. Zajarzeniu łuku odbywa się przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzeniu w metodzie MMA. TIG 2T i 4T - ma zastosowanie gdy jest zamontowany zewnętrzny i niezależny blok bezstykowego zajarzenia łuku HF, czyli jonizator z wbudowanym zaworem gazu.

SPAWANIE PUNKTOWE SPOT - urządzenie automatycznie kontrolować będzie czas trwania zgrzewu dzięki czemu można dokonywać serii zgrzewów bez konieczności ciągłego wciskania i zwalniania przycisku na uchwycie spawalniczym. Spawanie punktowe ułatwia nie tylko na wstępne łączenie elementów ale również odpowiednio stosowane redukuje ryzyko odkształceń materiałów.

PRE GAZ + POST GAS - funkcja pomocna w celu osłonięcia jeziorka spawalniczego. Brak dodatkowej osłony gazowej może skutkować utlenianiem się spoiny.

PAMIĘĆ USTAWIEŃ - Programowalne kanały pamięci do zapisania własnych programów.

 Spawarka Sherman DIGIMIG 360 GDS

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. Okres gwarancji 12 m-cy dla firm i 24 m-ce dla osób fizycznych.

Dane techniczne

ZASILANIE 400 V 50 Hz
PULS/DUAL PULS Nie
SYNERGIA Tak
SPOOL GUN Tak
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5/15
PODAJNIK DRUTU 4 ROLKI
2T/4T Tak
PAMIĘĆ USTAWIEŃ 10
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 1,5 – 24
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 40A/16V - 360A/31.5V
CYKL PRACY MIG 60 % - 360A - 31.5V | 100% - 270A - 27.5V
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 10A/10.4 - 360A/24V
CYKL PRACY TIG 60% - 360A - 24.0V | 100% - 270A - 20.8V
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 20A/20.8 - 360A/31.5V
CYKL PRACY MMA 60% - 360A - 34.0V | 100% - 270A - 30.8V
PRĄD POBIERANY Z SIECI [A] MIG: 20,2 A; MMA: 21,7 A; TIG: 15,4 A
FUNKCJA HOT START - MMA 0 – 10
FUNKCJA ARC FORCE - MMA 0 – 10
FUNKCJA VRD Tak
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 70 V (36V z VRD)
NAPIĘCIE SPAWANIA MIG MAG [V] MIG: 12,5 – 40,0 V
MAX. POBÓR MOCY [kVA] MIG: 14 kVA; MMA: 15,1 kVA; TIG: 10,6 kVA
PRE-GAS [s] 0 – 5
POST-GAS [s] 0 – 5
SPAWANIE PUNKTOWE [s] 0 – 5
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25A
BURNBACK 12,5 – 25
WAGA URZĄDZENIA [kg] 80
WYMIARY [mm] 928 x 427 x 712
STOPIEŃ OCHRONY IP21
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium