Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

SPAWARKA MIG SHERMAN DUALMIG 210 S4

Kod produktu: 7811699
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 263,00 zł 1263.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

OPIS SPAWARKI MIG/MAG SHERMAN DUALMIG 210 S4

Niewielki inwertorowy półautomat o świetnych parametrach spawalniczych. Pozwala na spawanie MIG/MAG, MMA i TIG LIFT prądem maksymalnym 200A, zasilany na 230V. Stosowany może być również do lutospawania cienkich blach ocynkowanych. Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą MIG/MAG z zastosowaniem zarówno standardowych drutów w osłonie gazów ochronnych jak i samoosłonowych drutów proszkowych. Znajdzie zastosowanie w domu i warsztacie. Najtańsze urządzenie z regulacją indukcyjności na rynku.

Spawarka posiada wyświetlane parametry, również w stanie bez obciążenia. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające na dokładniejsze nastawy. Jest to jedyna spawarka w tym przedziale cenowym, która posiada taką możliwość.

spawarka inwertorowa sherman dualmig 210 s4

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

 

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • spawarka SHERMAN DUALMIG 210 S4
  • uchwyt spawalniczy MIG/MAG typ MB15 - 3m
  • uchwyt elektrodowy - 2m
  • uchwyt masowy - 2m
  • instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

+ CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE UCHWYTU

  • końcówki prądowe - 2szt.

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Spawarka półautomatyczna DUALMIG 210 S4 służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych. Umożliwia spawanie metodami MIG/MAGMMA (elektrodą otuloną) i TIG Lift  Stosowana może być również do lutospawania cienkich (do 3mm) blach ocynkowanych. Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą MIG/MAG z zastosowaniem zarówno standardowych drutów w osłonie gazów ochronnych jak i samoosłonowych drutów proszkowych. Spawarka znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych. DUALMIG 210 S4 współpracuje ze szpulami drutu D100 (1kg) i D200 (5kg). Urządzenie umożliwia spawanie w trybie 2 lub 4 Takt. Posiada możliwość regulacji indukcyjności wykorzystywaną przy lutospawaniu oraz regulację wtopienia podczas spawania. Urządzenie wyposażone jest w 2-rolkowy podajnik drutu z płynną regulacją prędkości podawania.

 

ZALETY SPAWARKI

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

TIG LIFT - możliwość spawania w metodzie TIG przy użyciu uchwytu z zaworkiem gazu w rękojeści. Zajarzeniu łuku odbywa się przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzaniu w metodzie MMA.

REGULACJA INDUKCYJNOŚCI - umożliwia optymalizację charakterystyki łuku w zależności od grubości spawanego elementu oraz metody i warunków spawania. Funkcja przydatna jest podczas spawania metodą MIG/MAG cienkich elementów, zapobiegając ich przepaleniu.

LUTOSPAWANIE - proces dzięki któremu można swobodnie łączyć blachy ocynkowane, które często stosowane są w karoseriach samochodowych. Główną zaletą lutospawania MIG MAG jest utrzymanie ochronnej powłoki cynkowej na styku lutowie-cynk.

2T/4T - spawarka podczas spawania metodą MIG może być sterowana w trybie dwutaktu oraz czterotaktu. W trybie dwutaktu po wciśnięciu przycisku w uchwycie i zajarzeniu łuku spawanie należy prowadzić z naciśniętym przyciskiem. Zwolnienie przycisku na uchwycie spowoduje zakończenie procesu spawania.
W trybie czterotaktu należy wcisnąć przycisk na uchwycie palnika i zajarzyć łuk. Po poprawnym zajarzeniu łuku można zwolnić przycisk i spawanie prowadzić ze zwolnionym przyciskiem. Aby zakończyć spawanie należy nacisnąć i zwolnić przycisk w uchwycie.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

CYFROWY WYŚWIETLACZ - ułatwia obsługę oraz pozwala na precyzyjną regulację parametrów spawania.

 

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS Nie
SPOOL GUN Nie
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5
SYNERGIA Nie
FAN STOP Nie
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 35-200
CYKL PRACY MIG 200A/60% | 124A/100%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 30-180
CYKL PRACY MMA 180A/60% | 120A/100%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 30-180
CYKL PRACY TIG 200A/60% | 124A/100%
NOMINALNY PRĄD SPAWANIA [A] 200
CYKL PRACY [%] 60
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 8,5
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 1,5-13
PRZEDZIAŁ REGULACJI NAPIĘCIA [V] 15-23
CHŁODZENIE wentylator
WYMIARY [mm] 450 x 210 x 305
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25
WAGA URZĄDZENIA [kg] 11,5
STOPIEŃ OCHRONY IP21S

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl