Spawarka Inwertorowa Spartus Easy MIG 200 3w1 IGBT

Producent: SPARTUS
Kod produktu: 4308
Zasilanie: 230 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Nie
Synergia: Tak
Spool gun: Nie
Lutospawanie: Tak
Szpula kg: 5
Podajnik drutu: 2 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
1 353,00 zł
lub raty 10 x 135,30 zł | RRSO 0%
1353.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Skomponuj swój zestaw i kupuj taniej

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA SPARTUS EASY MIG 200 - NAJLEPSZA JAKOŚĆ DO CENY !!!

Spartus Easy MIG 200 umożliwia spawanie metodą MIG/MAG, MMA oraz TIG Lift. Ta mini spawarka znajdzie zastosowanie w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych lub prostych pracach montażowych. Model Easy 200 umożliwi łączenie stali niskostopowych, niestopowych, jak też: magnezu, aluminium, niklu, miedzi i ich stopów. MIG/MAG to metoda spawania wykorzystująca łuk elektryczny wytwarzany pomiędzy elektrodą topliwą (którą jest drut podawany w sposób ciągły) a spawanym materiałem. Proces ten odbywa się w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych. Najczęściej w tym celu wykorzystuje się: dwutlenek węgla, hel lub argon.

Spawarka Inwertorowa Spartus Easy MIG 200

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka Spartus Easy MIG 200
  • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG MB 15 - 3m
  • Uchwyt elektrodowy - 2m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Wkład spiralny do drutu stalowego
  • Rolka podajnika drutu - (zamontowana w urządzeniu) - 1 szt.
  • Opaski zaciskowe - 2 szt.
  • Wężyk do gazu - 1 szt.

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, reduktor, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach! 

UNIWERSALNA SPAWARKA

Spartus Easy MIG 200 jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania  metodami MIG/MAG i MMA prądem maksymalnym 200A przy 60% sprawności. Dzięki temu mamy gwarancję uzyskania przetopu o maksymalnej grubości 5mm (maksymalna grubość spawanego materiału to 10mm).

PŁYNNA REGULACJA I LUTOSPAWANIE CUSI3

Spawarka pozwala na płynną regulację parametrów i stabilną pracę w długich cyklach bez obaw o wyłączenie się spawarki. Pozwala na spawanie bez odprysków zarówno cienkich blach i grubych profili oraz proces lutospawania blach pokrytych warstwą cynku, stosowanych głównie w motoryzacji. Możemy ją wykorzystać jako spawarkę MMA do spawania elektrodami otulonymi.

SYNERGIA MIG-MAG

Spartus 200 Easy jest to nowoczesne sterowanie elektroniczne mikroprocesorowe samoczynnie dobierające parametry pracy w zależności od średnicy drutu. Trzykrotne naciśnięcie przycisku funkcyjnego pozwoli nam na wybór gazu oraz średnicy drutu. Dostępne opcje dla CO2 – średnica drutu 0.6/0.8/1.0mm oraz dla Ar80 – średnica drutu 0.8/1.0mm

Spawarka Inwertorowa Spartus Easy MIG 200

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

PRE GAZ + POST GAS - funkcja pomocna w celu osłonięcia jeziorka spawalniczego. Brak dodatkowej osłony gazowej może skutkować utlenianiem się spoiny.

SPAWARKA 3W1 - ten model spawarki posiada dwa wtyki prądowe [+] i [-] oraz zmienną biegunowość. Jest to proste i bezawaryjne rozwiązanie konstrukcyjne spotykane głównie w spawarkach inwertorowych. Umożliwia spawanie MMA oraz podłączeniu uchwytu TIG z zaworkiem, gdzie gaz jest sterowany w rączce poza urządzeniem.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

BURN BACK - nie dopuszcza do przytapiania drutu elektrodowego do końcówki prądowej, na wskutek chwilowego wysunięcie drutu po zakończeniu procesu spawania.

EUROZŁĄCZE - umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów.

Spawarka Inwertorowa Spartus Easy MIG

DOOR TO DOOR - SPARTUS GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus.

Dane techniczne

Zasilanie 230 V 50 Hz
Puls/Dual puls Nie
Synergia Tak
Spool gun Nie
Lutospawanie Tak
Szpula kg 5
Podajnik drutu 2 ROLKI
2T/4T Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.6 / 0.8 / 1.0
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 3 – 18
WYMAGANE NAT. PRĄDU Z SIECI [A] MIG 26.4 / MMA 23.2 / TIG 14.4
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 40 – 200
CYKL PRACY MIG 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 20 – 160
CYKL PRACY TIG 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 20 – 160
CYKL PRACY MMA 60
PRZEDZIAŁ REGULACJI NAPIĘCIA [V] 16 – 24
PRE-GAS [s] Tak
POST-GAS [s] Tak
WAGA URZĄDZENIA [kg] 10
WYMIARY [mm] 400 × 195 × 270
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (2)

16 grudnia 2021

migomat na prawde dobrej jakości. POLECAM

7 marca 2022

Nie mogę przestać spawać. Na potrzeby amatora rewelacja!

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium