Spawarka Inwertorowa Ideal V-MIG 335 4x4 Pro MMA 400 V

Producent: IDEAL
Kod produktu: 4387
Zasilanie: 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Nie
Synergia: Nie
Spool gun: Nie
Lutospawanie: Nie
Szpula kg: 5/15
Podajnik drutu: 4 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
3 499,00 zł
lub raty 10 x 349,90 zł | RRSO 0%
3499.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

SPAWARKA IDEAL V-MIG MIG MAG MMA 335 PRO

V-MIG 335 firmy IDEAL to spawarka typu MIGOMAT z podwoziem spawalniczym, przeznaczona do prac zarówno w małych warsztatach, jak i  przy profesjonalnych pracach. Pozwala na spawanie metodą MIG/MAG oraz elektrodami otulonymi MMA prądem maksymalnym 330A przy sprawności 60%. Spawarka nie przegrzewa się i pozwala na prace w długich cyklach bez obawy o wyłączanie się.

Spawarka Ideal V-MIG 335 Pro MMA

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka IDEAL V-MIG 335
  • Uchwyt spawalniczy MIG typ MB 25 -  3m
  • Uchwyt masowy - 3m
  • Uchwyt elektrodowy - 3m
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Rolki do podajnika 1,0-1,2 - 2szt.
  • Rolki do stali 0,8-1,0 - 2szt.

SPAWARKA WIELOZADANIOWA

V-MIG 330 firmy IDEAL to spawarka typu MIGOMAT, zbudowana na tranzystorach IGBT, zapewniających mniejsze zużycie energii elektrycznej, większą odporność na zakłócenia, spadki napięcia, ale również bezawaryjną pracę. Urządzenie pozwala na spawanie prądem maksymalnym 330A materiałów ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i jego stopów.

INTUICYJNE STEROWANIE - WYŚWIETLANE PARAMETRY

Spawarka posiada sterowanie ręczne za pomocą dedykowanych pokręteł, każde odpowiada za inny parametr. Wyświetlacz pokazuje cały czas orientacyjną wstępną nastawę, a podczas spawania rzeczywisty prąd. Regulowana INDUKCYJNOŚĆ (dedykowane pokrętło) pozwala na spawanie bez odprysków zarówno cienkich blach, jak i grubych profili. Dodatkowo, z panelu sterowania za pomocą przycisków wybieramy metodę i odpowiedni tryb pracy (2T, 4T).

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA

Spawarka Ideal V-MIG 335 została wykonana w technologii inwertorowej igbt. W półautomacie zastosowano nowoczesne tranzystory. Dzięki temu sprzęt gwarantuje nam wydajną pracę. Dodatkowo zostało zminimalizowane ryzyko powstania zakłóceń.

Spawarka Inwertorowa Ideal V-MIG 335 Pro MMA

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

PODWOZIE JEZDNE - półautomat ma solidne koła, w tym dwa przednie skrętne, które gwarantują dużą mobilność i dają możliwość przemieszczania spawarki po nierównym podłożu. Dodatkowo zyskujemy dedykowane miejsce na butle z gazem.

PODAJNIK 4x4 - źródło prądu zostało wyposażone w profesjonalny podajnik 4x4. Taki podajnik gwarantuje prace bez zacięć drutu, nawet uchwytem 5m! Kolejnym atutem jest też miejsce na dużą szpulę 15kg, co zmniejsza koszt eksploatacji urządzenia oraz przestoi z powodu zmiany szpuli z drutem.

BURN BACK - nie dopuszcza do przetapiania drutu elektrodowego do końcówki prądowej, na wskutek chwilowego wysunięcie drutu po zakończeniu procesu spawania.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

EUROZŁĄCZE - umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów.

400V - stabilne zasilanie trójfazowe

STEROWANA ELEKTRONICZNIE płynna regulacja prądu spawania i prędkości podawania drutu.

REGULOWANY PŁYNNIE elektroniczny dławik umożliwia uzyskanie małej ilości odprysków podczas spawania.

CYFROWY MIERNIK - wyposażony w miernik cyfrowy (woltomierz, amperomierz), pozwala na bieżąco kontrolować parametry spawania.

Spawarka Ideal V-MIG 335 4x4 Pro MMA

DOOR TO DOOR - IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Ideal z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

Dane techniczne

Zasilanie 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls Nie
Synergia Nie
Spool gun Nie
Lutospawanie Nie
Szpula kg 5/15
Podajnik drutu 4 ROLKI
Lutospawanie Tak
2T/4T Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0,6 - 1,2
ŚREDNICA DRUTU ALUMINIOWEGO [mm] 0,8 - 1, 2
ŚREDNICA DRUTU STALOWEGO [mm] 0,6 - 1,2
ŚREDNICA DRUTU SAMOOSŁONOWEGO [mm] 0,8 - 1,2
MAX. PRĄD SPAWANIA [A] 330
CYKL PRACY [%] 60% - 330A | 100% - 256A
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 30 - 330
CYKL PRACY MIG 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 30 - 200
CYKL PRACY MMA 60
MOC [kW] 11,5
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 52
ŚREDNICA DRUTU STALE NIERDZEWNE KWASOODPORNE [mm] 0,8 - 1,2
ŚREDNICA ELEKTRODY OTULONEJ [mm] 1,6 - 4,0
WAGA URZĄDZENIA [kg] 55
STOPIEŃ OCHRONY IP 21S
CHŁODZENIE Wentylator
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium