Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Spawarka Migomat Magnum MIG 211 ALU Synergia LCD

Kod produktu: 3268
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 990,00 zł 1990.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

NOWOŚĆ MAGNUM MIG 211 ALU - SPAWARKA SYNERGICZNA O WYSOKICH PARAMETRACH

Spawarka Magnum MIG 211 Alu Synergia LCD to nowoczesny półautomat spawalniczy wyposażony programy synergiczne, regulację indukcyjności, funkcję VRD oraz możliwość spawania drutem rdzeniowym FCAW. Urządzenie zbudowane na tranzystorach IGBT, posiada bardzo czytelny, nowoczesny i intuicyjny panel LCD, który niezwykle ułatwi kontrolę nad wyborem parametrów spawania.

MIG 211 Alu Synergia to najnowocześniejszy model do 2 tyś. zł. Pracujący maksymalnym prądem 200A w cyklu 60%. Jest to migomat świetnie nadający się zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Magnum MIG 211 Alu Synergia LCD

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka Magnum MIG 211 ALU Synergia LCD
 • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typu MB15 - 3m
 • Uchwyt elektrodowy - 2m
 • Uchwyt masowy - 2m
 • Rolka do Stali 0.8/1.0
 • Końcówki prądowe - 2szt.
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, reduktor, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

PROGRAMY SYNERGICZNE MAGNUM MIG 211 ALU SYNERGIA

 • MIG STEEL CO2 100% SYNERGY - program synergiczny do spawania stali czarnej metodą MAG w osłonie CO2.
 • MIG STEEL CO2 25% SYNERGY - program synergiczny do spawania stali czarnej metodą MAG w osłonie mieszanki gazowej Ar+CO2.
 • MIG CV MANUAL - synergia wyłączona - możliwość spawania dowolnych materiałów z ustawieniami ręcznymi np. stal czarna, stal nierdzewna i kwasoodporna, aluminium i jego stopy itp.
 • MIG ALUMINUM ARGON 100% SYNERGY - program synergiczny do spawania aluminium i jego stopów metodą MIG w osłonie czystego argonu.
 • MIG FLUX CORED SYNERGY - program synergiczny do spawania drutami rdzeniowymi
 • metodą FCAW. Mogą to być druty samo-osłonowe, lub takie które wymagają dodatkowej osłony gazowej według ich specyfikacji.
 • MIG SPOOL GUN MANUAL - spawanie MIG-MAG z wykorzystaniem opcjonalnego uchwytu typu SPOOL GUN w trybie manualnym.
 • MMA - spawanie metoda MMA (elektrodami otulonymi).
 • LIFT TIG - spawanie metodą TIG z dotykowym zajarzaniem łuku.

 

 

ZALETY SPAWARKI MAGNUM MIG 211 ALU SYNERGIA

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

PEŁNA SYNERGIA - jest to nowoczesne sterowanie elektroniczne mikroprocesorowe samoczynnie dobierające parametry pracy w zależności od średnicy drutu, rodzaju i grubości materiału.

FCAW - możliwość spawania drutem rdzeniowym bez użycia butli z gazem. Sam drut (FLUX) wypełniony jest substancją wytwarzającą gazy podczas spawania.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

Funkcja HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

ARC FORCE „dynamika łuku” – skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

EUROZŁĄCZE - umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów.

FLUX - spwanie bez osłony gazowej drutem samoosłonowym.

Funkcja VRD (Voltage Reduction Device) redukuje napięcie wyjściowe (pomiędzy masą i elektrodą) do bezpiecznego poziomu, zabezpieczając przed przypadkowym porażeniem w przerwach pomiędzy spawaniami. System redukcji napięcia VRD zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo spawaczowi i osobom będącym w pobliżu, w szczególności w środowisku w którym istnieje zwiększone prawdopodobieństwo porażenia prądem np.: środowisko gorące, środowisko wilgotne itp.

Spawarka Migomat Magnum MIG 211 Alu Synergia 

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS Nie
SPOOL GUN Tak
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5
SYNERGIA Tak
FAN STOP Nie
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
2T/4T Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.6/0.8/0.9/1.0
CYKL PRACY [%] 60%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 200
CYKL PRACY TIG 10 ÷ 200 LIFT
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 10 ÷ 180
FUNKCJA HOT START - MMA Tak
FUNKCJA ARC FORCE - MMA Tak
FUNKCJA VRD Tak
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 52
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 6,4
ŚREDNICA ELEKTRODY OTULONEJ [mm] 1,6 - 4,0
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 20
WAGA URZĄDZENIA [kg] 12,8
STOPIEŃ OCHRONY IP23

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium